Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 grudnia 2024, 22:19

Mieszko to jest jeden z najbardziej niedocenianych władców Polski, nawet przypisywanie mu stworzenie państwa Polskiego to za mało, on był jednym z największych dyplomatycznych i militarnych geniuszy swoich czasu. Jedyne co można mu zarzucić (oprócz zeslawicyzowania polskiej kasty rycerskiej która do tej pory była niemiecka, ale wiekszosc z was sra w pory) too niewłaściwe postąpienie w kwestii swojej sukcesji.

Avatar polishplayer21

1 stycznia 2025, 00:36

Jesteś pewien, że piszesz o dobrym Mieszku? Bo kasta wojownicza była w pełni słowiańska (z domieszką Skandynawów). Dodatkowo warstwa rycerska zaczęła powstawać za Odnowiciela, gdy upadł plemienny charakter państwa i zostawał zastąpiony feudalnym.

Ale co prawda, to prawda. Sytuacja po śmierci Mieszka, była tragiczna, a uratowała ją tylko sprawna reakcja Chrobrego. Pozwoliło to na uratowanie się przed chaosem politycznym, jaki zaszedł po śmierci Bolka czy abdykacji Hermana.

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2025, 00:54

@polishplayer21: ja jestem zwolennikiem teorii o indo-wareskim pochodzeniu swity Mieszka

Avatar polishplayer21

1 stycznia 2025, 00:56

Wareskim rozumiem, choć nie popieram. Ale indo? Szaleju się ktoś ojadł?

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2025, 00:58

@polishplayer21: Sarmaci to byli indoirańczycy

Avatar polishplayer21

1 stycznia 2025, 00:59

W tamtym czasie władcami stepów byli Pieczyngowie

Avatar rumcajschr

2 stycznia 2025, 12:46

Koleś, jesteś po prostu chory psychicznie. Wracaj na Ćwierkacza 💔

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2025, 21:39

Avatar rumcajschr

31 grudnia 2024, 16:37

"Wiara przodków", czyli modlenie się do pieńka 👻👻👻

Avatar PastaSsempa

31 grudnia 2024, 18:00

@rumcajschr: i orgie w lasach. Tak jak dzisiaj rodzimowiercy.

Avatar Murarzowa

31 grudnia 2024, 19:41

@rumcajschr: true teraz już obrobili ten pieniek i nabili na niego typka

Avatar DorjanOllo

2 stycznia 2025, 12:44

@Murarzowa: Murarzowa z rigczem, aż szkoda że to było rok temu sadge

Avatar Murarzowa

Edytowano - 2 stycznia 2025, 12:55

@DorjanOllo: nie rok temu tylko w zeszłym roku

Rok temu to by był grudzień 2023

Avatar DorjanOllo

2 stycznia 2025, 15:01

@Murarzowa: bla bla bla

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2025, 08:20

@DorjanOllo: teraz przynajmniej wiara jest prawdziwa

Avatar starmagedon

31 grudnia 2024, 16:36

Dieses Mem ist gewesen.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar dominichouse
Dodane przez: dominichouse

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Tymi się chodzi

Trzeba brać osobną torbę

Nie idź!

Trzykrotny T

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka