To jest dokładnie to co mówię każdemu gdy narzeka na moją wypowiedź. Straciłem cały szacunek do tego języka odkąd zacząłem studiować filologię angielską i od tej pory mówię po angielsku wyłącznie z ciężkim ruskim akcentem i kompletnie nie zważam na wymowę
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2025, 19:32
Kim jest ten chłop?
Odpisz
1 stycznia 2025, 13:00
To jest dokładnie to co mówię każdemu gdy narzeka na moją wypowiedź. Straciłem cały szacunek do tego języka odkąd zacząłem studiować filologię angielską i od tej pory mówię po angielsku wyłącznie z ciężkim ruskim akcentem i kompletnie nie zważam na wymowę
Odpisz
1 stycznia 2025, 12:09
Było ale dobre i nie nie będę szukać linku
Odpisz