Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar amekninja555

13 sierpnia 2014, 12:06

Sub-Zero, Scorpion, Smoke i kto jeszcze na trzecim obrazku?

Avatar Lacoste

13 sierpnia 2014, 12:09

@amekninja555: sub zero-niebieski smoke-szary reptile-zielony scorpion-żółty a ten fioletowy to rain on był w mk9 jako postać dlc

Avatar tentadrake

13 sierpnia 2014, 12:35

@Lacoste: Ten fioletowy to Rain

Avatar Lacoste

13 sierpnia 2014, 12:51

@tentadrake: a jak napisałem ? najpierw czytaj komentarz potem komentuj patrz "...ten fioletowy to rain on był w mk9 jako postać dlc" to napisałem -.-

Avatar tentadrake

14 sierpnia 2014, 23:16

@Lacoste: Sorki, błąd. Zdarza się najlepszym :)

Avatar WolfWolfyWolf

15 sierpnia 2014, 03:17

@tentadrake: czyli nie tobie :D

Avatar Dead_Bload321

5 lutego 2016, 19:58

@Lacoste: Rain pojawił się również jako sekret.

Avatar Dcktun

11 sierpnia 2019, 08:52

@Dead_Bload321: rain był jako sekret, ponieważ jak wyszło Mk 1 to pewna gazeta rozgłośnia że w MK1 jest ukryta postać

Avatar STRAJKER

29 sierpnia 2014, 12:17

scorpion rein sup zero smoke reptile

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 12:30

Autor chyba nie grał, bo to reptile zamordował shang tsunga

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 17:57

Ja mysle ze zabił go raiden

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 18:08

Może tak być, bo we wszystkie części nie grałem

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 17:56

Podam nazwę niektórych ninja - zólty to skopion
niebieski sub zero
Zielony reptile
Nie wiem czy ten fioletowy to rain ale chyba tak
Smoke to szary
Nie ma noob saibota i ermaca
Jest podobno jeszcze fury taki ninja ale nie wiem nie znam się

Avatar Lacoste

15 sierpnia 2014, 07:41

tak fioletowy to rain ale noob saibot nie może być wraz z sub zero bo noob to wskrzeszony sub zero po "złej stronie" a ermac nie jest ninja mimo tego że ma jego kostium...

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 16:34

To niebieski!

Avatar Assasin666

13 sierpnia 2014, 15:04

tak właściwie oni wszyscy to Sub-Zero tylko w alternatywnych strojach np. gdy walczy Sub-Zero kontra Sub-Zero jeden ma inny strój a jest kilka alternatyw.

Avatar BOOMBOOX

13 sierpnia 2014, 15:13

@Assasin666: Nie do końca... obejrzyj Mortal Kombat w pigułce ten zielony na przykład jest easter egg'iem którego można odblokować jako specjalnego przeciwnika po wykonaniu odpowiednich czynność

Avatar Bilolus1

13 sierpnia 2014, 13:59

Ciekawe jakim cudem Scorpion wytrzymuje obok Sub-Zero

Avatar mrofpower

13 sierpnia 2014, 12:02

oczywiście że subzero

Avatar Erni1

13 sierpnia 2014, 12:19

@mrofpower: To może być reptile bo wy 1Mk miał moce sub zero i skorpiona

Avatar mrofpower

13 sierpnia 2014, 12:30

@Erni1: ciekawe...

Avatar NataszaIv

13 sierpnia 2014, 13:57

@Erni1: Lub Frost, ona też władała zimnem.

Avatar kuba100x

13 sierpnia 2014, 13:21

a poco dobry glina zajmuje się śmiercią jednego z najgorszych?

Avatar kuba100x

13 sierpnia 2014, 13:15

to reiden zabił shang tsunga podczas "samobójczego" ataku przeciwko onadze w cutscence na początku mortal kombat deception

Avatar lorax12

13 sierpnia 2014, 12:31

Myśle, że to był niebieski, lecz to mógłby.... Lodowy Król. On też jest Ninja....

Avatar Lacoste

13 sierpnia 2014, 12:10

Pewnie to robota johnego cayge'a XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Przerwa na herbatkę

To by wystarczyło

Nie są aż takie pyszne

Nie znoszę kleszczy

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka