Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nixital46

8 stycznia 2025, 12:51

Avatar P0lakz

8 stycznia 2025, 08:29

Japier... a ja ostatnio właśnie kupiłem minecrafta i tu nagle się dowiaduje ze niby 2 bedzie

Avatar pvp17

7 stycznia 2025, 21:01

pierw ta kur*wa sprzedała grę lewicowej kur*wie bo myślał że gra nie długo pożyje a tera robi grę bo myśli że zarobi i ludzie na to polecą
Hipokryta je*ba*ny nic dodać nic ująć

Avatar Sonic_w_fortnite

7 stycznia 2025, 22:41

@pvp17: Ty byś nie chciał miliona dolarów za coś co nie miało wtedy 100% pewności, że pozostanie na rynku?

Avatar pan_patelnia

8 stycznia 2025, 08:49

@Sonic_w_fortnite: a to nie było 2 i pół miliarda?

Avatar Sonic_w_fortnite

8 stycznia 2025, 11:35

@pan_patelnia: Nawet nie wiem

Avatar Dragonix18

5 stycznia 2025, 18:08

Zgaduje że gra se pożyje z miesiąc albo dwa i pójdzie w zapomnienie

Avatar Boberek00

5 stycznia 2025, 19:05

@Dragonix18: prędzej że będzie to miało swą niszę jak Vintage story

Avatar Ignisus

7 stycznia 2025, 19:35

@Dragonix18: jak ma tak być, to niech i tak będzie

Avatar CzerwonyPoniacz

5 stycznia 2025, 18:00

a gdzie ważniejsza informacja od notcha gdzie pisał jakiego ma penisa

Avatar nichiimishiari

5 stycznia 2025, 18:13

@CzerwonyPoniacz: a jakiego notch ma penisa?

Avatar Leszy

5 stycznia 2025, 18:15

@nichiimishiari: Prawnik zabronił mi dopowiadać na te pytanie.

Avatar Pekaj

5 stycznia 2025, 22:32

@CzerwonyPoniacz: kolega pyta jakiego on ma

Avatar CzerwonyPoniacz

5 stycznia 2025, 22:36

@Pekaj: 😔😔😔

Avatar
SpoconaCebula

5 stycznia 2025, 21:17

Czy dostaniemy Minecraft 2 przed GTA sześć???

Avatar Polakowaty

5 stycznia 2025, 20:23

Jeszcze half life 3 i mamy komplet gier na najbliższe 50 lat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Leszy
Dodane przez: Leszy

Jakby trochę nie fair

Trzeba brać osobną torbę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Najbardziej realistyczny spośród modów

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka