Fajnie sie nawet to rysowało
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Fajnie że odpowiedzieli
To by wystarczyło
Frustrujące
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2025, 22:02
nie ma k...a człowieka na ziemi który by się cieszył w dłuższym okresie czasu z noszenia tego gówna, sobie zakładacie na 10min i zadowoleni, wyobraźcie sobie teraz że coponiektórzy to muszą w pracy nosić XD, i tak, na małych jednostkach dalej takie zabytki operują
Odpisz
6 stycznia 2025, 22:50
@masisi: na dziesięć minut?
Co ty pie....isz jak już zakładam to na min 2 godziny
Takto to marnowanie czasu
Poza tym podważasz moje istnienie
Może jestem masochista ale ja ci nie mówie co masz nośić
I ci na małych jednostkach nie są zmuszani do służby tam
Mogą odejść
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2025, 23:14
@masisi: i nie zależnie który hazmat nosisz
Każdy jest nie wygodny
Tego nie zmienisz więc ci w wojsku będą w takich chodzić
(I w memie chodzi o to że jestem dziwny
Nie musisz tego jeszcze podkreślac)
Odpisz
7 stycznia 2025, 10:38
@masisi: To prawda. Sukienki są przerąbane, mimo że czasem lubię się tak ubrać na chwilę.
Odpisz
15 stycznia 2025, 21:27
nie no sukienki są git, jaja mają przepływ powietrza, same plusy
Odpisz
15 stycznia 2025, 23:03
@masisi: Jakbyś miał doświadczenie w noszeniu sukienek, to wiedziałbyś, że to ogólnie niezbyt to praktyczne, a co poniektórzy muszą to w pracy nosić jak napisałeś powyżej.
Odpisz
6 stycznia 2025, 12:48
Czy ty insynuujesz, że OPex, MP4 i szele dusiciele są niewygodne?
*Angry beton noises*
Odpisz
6 stycznia 2025, 13:15
są zajebiste
Ale z faktami się nie pokłócisz
Same szele spoko
Maska mp4 to najlepsza maska lwp jeśli chodzi o wygodę
Ale w opexie nienawidzę tych butów
Odpisz
6 stycznia 2025, 13:25
@Kj0603:
Nie mam zamiaru. Przecież żartuję i szydzę z betonu
Odpisz
6 stycznia 2025, 19:40
nie OPEX bo czegoś takiego nie ma, tylko zestaw OP1(płaszcz wodery+reszta) i zestaw L1(jednoczęściowy kombinezon+reszta), nie mam pojęcia skąd ludzie wzięli to określenie ,,OPEX". Sam mam płaszcz z zestawu OP1 i jest zajebisty choćby na ryby, ale fakt pocisz się jak żymianin pod prysznicem, ale jest tani ( ja kupiłem za 20srebrników) i zrobiony po prl-owskiemu czyli na 30%, więc mogę polecić
Odpisz
6 stycznia 2025, 19:42
@PitasDePotas:
Jak widać nie znasz żargonu. OP jest od OP1, a ex to żartobliwa końcówka. Tak samo jak czasem na bechatki mówi się bechatex.
Odpisz
6 stycznia 2025, 19:42
@PitasDePotas: to się nazywa mowa potoczna
Nawet w wojsku tak na to nieoficjalnie mówią
Czepiasz się na siłe
Odpisz
6 stycznia 2025, 19:43
@PitasDePotas: nie ma czegoś takiego jak srebrniki są polskie złote 🤓
Odpisz
6 stycznia 2025, 19:44
@PitasDePotas: Heh, przypomniała mi się historia jak w podstawówce przylazłem w tym do szkoły i wystraszyłem koleżanki z klasy zza schodów(koleżanka to taki chłop bez siura jakby co) mało się nie posrały bo 7 rano jesień dzień deszczowy, dodatkowo to było miejsce bez okien więc ciemno jak w dupie.
Odpisz
6 stycznia 2025, 19:46
@PitasDePotas: jaką masz maskę?
Odpisz
6 stycznia 2025, 19:48
aż musiałem wygooglować co to bechatka, @Kj0603: no nie ma srebrników zgadza się, tylko ja to powiedziałem nawet nie w formie potocznej tylko w ramach żartu, i nie tyle czepiam się na się co po prostu wk...ia mnie powiedzenie ,,opex" przez to że jakiś chłop mi na asg kiedyś tak to nazwał i 2 lata szukałem że to op1, takie, no nie wiem może forma PTSD?
Odpisz
6 stycznia 2025, 19:49
@Kj0603: mam/miałem(rozj...ne złącze gwintu i brak 1 okularu) MC1 potocznie szczur
Odpisz
6 stycznia 2025, 19:51
@PitasDePotas:
Człowieku o czym ty mówisz?
PTSD? To jest do cholery zwykły żargon. A ty się o to rzucasz nie wiedząc nawet co to bechatka. Znając jakiś sprzęt wypadałoby znać przynajmniej jak się na niego mówi w żargonie.
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2025, 19:52
@PitasDePotas: ja na początku miałem mc-1
(Znalezione i wyczyszczone że śmietnika)
A później jak widać po avku mam mp-4
I wystarczy wpisać opex wojsko
Czy opex strój
I ci się wyświetla
Odpisz
6 stycznia 2025, 19:52
ciekawe czy wie co znaczy beton w żargonie
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2025, 19:56
spotkałem kilkudziesięciu wiedzących co to OP1, tylko 1 nazywał to OPEX, ten wymieniowy komentarz wcześniej. Nie wiem, może w waszym regionie się mówi OPEX(ja jestem z opolskiego, a ten chłop ze śląska chyba), albo jedynie u mnie się tej ,,nazwy" nie stosuje. nie wiem i dalej mnie ta nazwa będzie wk...iać
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2025, 19:58
@PitasDePotas: Cóż, pamiętajmy, że mówisz o grupie ASG, tak? Więc nic dziwnego, że praktycznie nikt żołnierskiego żargonu nie zna.
Odpisz
6 stycznia 2025, 19:58
@PitasDePotas: mój ojciec tak zawsze mówił
Głównie po nim tak mam
Odpisz
6 stycznia 2025, 19:58
@Kj0603:
Nie sądzę.
Odpisz
6 stycznia 2025, 19:59
napisałem kilkadziesiąt, asg z nich to maks połowa
Odpisz
6 stycznia 2025, 19:59
@PitasDePotas:
👍
Odpisz
6 stycznia 2025, 20:00
to zależy
Ja byłem w takiej i każdy gada o "bwpach" "zmecholach" "opexach" "żetonach" "betonach" "bechatexach"
Odpisz
6 stycznia 2025, 20:00
👍
Odpisz
6 stycznia 2025, 20:01
@Kj0603:
No bo to zależy ile ma się rzeczywistego związku z wojem
Odpisz
6 stycznia 2025, 20:03
akurat stamtąd nauczyłem się połowy słów z żargonu
Drugiej trochę większej części od ojca
Odpisz
6 stycznia 2025, 20:04
@Kj0603:
Niech zgadnę, opowieści zetola komandosa (tak naprawdę dostał przydział do logistyki, po czym się przez przypadek postrzelił w stopę i spędził resztę zety na izbie chorych jednostki)
Odpisz
6 stycznia 2025, 20:10
nie
Tu akurat mój ojciec jest ogarnięty
Teraz mu stuka 25 lat służby
Jest jeśli dobrze pamietam jest starszym chorązym na kompani ubezpieczenia lotów ale mogłem coś przekręcić
Odpisz
6 stycznia 2025, 20:11
@Kj0603:
A to jak zawodowy to inna sprawa.
Ku chwale Ojczyzny
Odpisz
6 stycznia 2025, 13:35
KJ-owi znudziły sie animacje i zaczął memy przerabiać😭😭😭
Odpisz
6 stycznia 2025, 13:37
@Rebelian_Chaosu: no jak nie mam pomysłu to sobie memy rysuje
Wiem że czekasz ale nie chcę wydawać jakiegoś animowanego szansy na sułe
Odpisz
6 stycznia 2025, 10:52
Ładnie ci wyszedł rysunek
Odpisz
6 stycznia 2025, 10:55
@Neoneq: raczej na szybko przerobiłem te memy na swój styl
Ale w przyszłości też będę sobie szablony rysował
Odpisz
6 stycznia 2025, 10:52
Twoje nowe profilowe ;3
Odpisz
6 stycznia 2025, 10:52
@Konto_nieusuniete: nie
Odpisz
6 stycznia 2025, 10:53
@Kj0603: Stało się kejdżej. Ta zakolanówka cię wybrała jak jedyny pierścień
Odpisz
6 stycznia 2025, 10:50
Aż chce się pójść w tym do Czarnobyla
Odpisz