Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kemono16

6 stycznia 2025, 15:46

On za siebie, ona za siebie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Anantashesha

13 stycznia 2025, 23:40

@Anantashesha: @Konto_nieusuniete: Muszę pokazać ten cytat mojej dziewczynie xD
I mojemu koledze i jego dziewczynie xDD

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2025, 23:45

Avatar Anantashesha

9 stycznia 2025, 04:09

Jak ja mam 200 a mój partner 50 to nie idziemy na żadną randkę tylko żywimy się zupkami chińskimi. Co ja, biedna nie byłam?

Avatar Katrina2712

8 stycznia 2025, 17:22

Zależy która to randka. Jeżeli już są długo razem to jestem skłonna powiedzieć, że dziewczyna. Jezeli krótko/pierwsza to każdy za siebie, chyba że osoba zapraszająca mocno naciskała na tę randkę/wyraźnie zaznaczyła że płaci, wtedy osoba która zaprosiła

Avatar papryka_przeznaczenia

6 stycznia 2025, 17:24

Prawdziwe pytanie gdzie oni poszli że za niecałe 50 zł oboje się najedli

Avatar Zloty_bambus

8 stycznia 2025, 10:34

Avatar Zelka_Pl

8 stycznia 2025, 12:46

@papryka_przeznaczenia: pizzahut, kebab, jakiekolwiek fastfood grubasie hehe

Avatar Zelka_Pl

8 stycznia 2025, 12:44

Każdy za siebie, zawsze tak powinno być

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 stycznia 2025, 11:39

Każdy za siebie

Avatar Veeebs

6 stycznia 2025, 21:50

Ten kto zaprosił

Avatar lordbaysel

6 stycznia 2025, 17:13

Jeśli macie razem 250 zł, wydawanie 1/5 tego na jedną randkę to może nie być najlepszy pomysł...

Avatar Krzyniu

6 stycznia 2025, 16:41

Właściciel restauracji. My robimy indyjskie zakupy i wybiegamy zanim kelner wróci

Avatar DorjanOllo

6 stycznia 2025, 15:56

Jakby się nad tym zastanowić to w tej sytuacji wolałbym żeby laska zapłaciła, (lepiej znaleźć dziewczynę niż pasożyta) ale zależy też jak się znamy które to spotkanie i wgl

Avatar kuniaz__

6 stycznia 2025, 15:50

nikt bo wtedy się budzę

Avatar starmagedon

6 stycznia 2025, 15:48

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Memolord
Dodane przez: Memolord

To by wystarczyło

Można, tylko trzeba wstawać rano

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pilne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka