Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Damian120899

10 stycznia 2025, 17:19

Znaku idź do domu, jesteś pijany

Avatar Pietrek360

10 stycznia 2025, 11:13

Ktoś tu jest w Gdańsku

Avatar szimio

9 stycznia 2025, 23:04

W zasadzie to jest całkiem proste do zrozumienia. Jeżeli w tamtym miejscu występują korki, to można sobie na spokojnie przeanalizować ten znak. Trochę gorzej jak się jedzie i niezbyt jest czas, żeby pomyśleć akurat o tym, chociaż pewnie są też tam znaki poziome

Avatar pvp17

10 stycznia 2025, 00:06

@szimio: nwm jak ty ale jadąc za *uja bym się nie spodziewał "dziwnych krzywych strzałek "

Avatar szimio

10 stycznia 2025, 10:34

@pvp17: jestem pewien, że bym się bardzo zdziwił ale nie jest to niezrozumiałe

Avatar kuniaz__

10 stycznia 2025, 10:37

@pvp17: czy ja wiem
zasłonione jest to jak dalej wygląda ulica ale poza tymi dwoma prawie pionowymi strzałkami które są lekko przekrzywione to dla mnie ma sens nawet, tylko no trzeba by było zobaczyć jak ta ulica dalej wygląda
na początku się zdziwilem tymi strzałkami cholernie ale z czasem zrozumiałem że cos moze w nich być

Avatar Zloty_bambus

10 stycznia 2025, 07:59

Byłem tylko dwa razy przelotnie na drogach Gdańska i od razu rozpoznałem go po tych znakach .(Nie jestem kierowcą)

Avatar Czwarty_Wymiar

9 stycznia 2025, 22:25

Gdańsk Główny w kierunku Wrzeszcza. Wbrew pozorom to skrzyżowanie jest mega proste, jeździłem tam setki razy, a ten znak widzę pierwszy raz XD

Avatar Mijak

9 stycznia 2025, 21:38

Zdecydowanie wolę takie strzałki, niż gdy nawigacja mówi mi żebym jechał "prosto" gdy tak naprawdę droga ostro skręca, tylko po prostu jest tak zorganizowana, że nie zmieniam pasa ruchu.

Avatar Cymbal

9 stycznia 2025, 21:35

jak w rzymie

Avatar dolares97

9 stycznia 2025, 21:24

A ja wiem od kogo wy są

Avatar IkarAviator

9 stycznia 2025, 21:15

"Dlaczegoon nie rozumie moich znaków?"
Jej znaki:

Avatar Takumi_Fujiarwa

9 stycznia 2025, 20:18

nie rozumiem

Avatar Annika1

9 stycznia 2025, 13:12

Wieś Wa-wa?

Avatar kreatywnylogin

9 stycznia 2025, 09:23

Typowa autostrada w USA

Avatar rozwalgo

9 stycznia 2025, 08:16

Typowy dzień w Gdańsku

Avatar BlackMorbius61

9 stycznia 2025, 07:58

Trasa średnicowa na Śląsku moment

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Rel

Nigdy na to nie wpadną

Tymi się chodzi

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka