W zasadzie to jest całkiem proste do zrozumienia. Jeżeli w tamtym miejscu występują korki, to można sobie na spokojnie przeanalizować ten znak. Trochę gorzej jak się jedzie i niezbyt jest czas, żeby pomyśleć akurat o tym, chociaż pewnie są też tam znaki poziome
@pvp17: czy ja wiem
zasłonione jest to jak dalej wygląda ulica ale poza tymi dwoma prawie pionowymi strzałkami które są lekko przekrzywione to dla mnie ma sens nawet, tylko no trzeba by było zobaczyć jak ta ulica dalej wygląda
na początku się zdziwilem tymi strzałkami cholernie ale z czasem zrozumiałem że cos moze w nich być
Zdecydowanie wolę takie strzałki, niż gdy nawigacja mówi mi żebym jechał "prosto" gdy tak naprawdę droga ostro skręca, tylko po prostu jest tak zorganizowana, że nie zmieniam pasa ruchu.
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2025, 17:19
Znaku idź do domu, jesteś pijany
Odpisz
10 stycznia 2025, 11:13
Ktoś tu jest w Gdańsku
Odpisz
9 stycznia 2025, 23:04
W zasadzie to jest całkiem proste do zrozumienia. Jeżeli w tamtym miejscu występują korki, to można sobie na spokojnie przeanalizować ten znak. Trochę gorzej jak się jedzie i niezbyt jest czas, żeby pomyśleć akurat o tym, chociaż pewnie są też tam znaki poziome
Odpisz
10 stycznia 2025, 00:06
@szimio: nwm jak ty ale jadąc za *uja bym się nie spodziewał "dziwnych krzywych strzałek "
Odpisz
10 stycznia 2025, 10:34
@pvp17: jestem pewien, że bym się bardzo zdziwił ale nie jest to niezrozumiałe
Odpisz
10 stycznia 2025, 10:37
@pvp17: czy ja wiem
zasłonione jest to jak dalej wygląda ulica ale poza tymi dwoma prawie pionowymi strzałkami które są lekko przekrzywione to dla mnie ma sens nawet, tylko no trzeba by było zobaczyć jak ta ulica dalej wygląda
na początku się zdziwilem tymi strzałkami cholernie ale z czasem zrozumiałem że cos moze w nich być
Odpisz
10 stycznia 2025, 07:59
Byłem tylko dwa razy przelotnie na drogach Gdańska i od razu rozpoznałem go po tych znakach .(Nie jestem kierowcą)
Odpisz
9 stycznia 2025, 22:25
Gdańsk Główny w kierunku Wrzeszcza. Wbrew pozorom to skrzyżowanie jest mega proste, jeździłem tam setki razy, a ten znak widzę pierwszy raz XD
Odpisz
9 stycznia 2025, 21:38
Zdecydowanie wolę takie strzałki, niż gdy nawigacja mówi mi żebym jechał "prosto" gdy tak naprawdę droga ostro skręca, tylko po prostu jest tak zorganizowana, że nie zmieniam pasa ruchu.
Odpisz
9 stycznia 2025, 21:35
jak w rzymie
Odpisz
9 stycznia 2025, 21:24
A ja wiem od kogo wy są
Odpisz
9 stycznia 2025, 21:15
"Dlaczegoon nie rozumie moich znaków?"
Jej znaki:
Odpisz
9 stycznia 2025, 20:18
nie rozumiem
Odpisz
9 stycznia 2025, 13:12
Wieś Wa-wa?
Odpisz
9 stycznia 2025, 09:23
Typowa autostrada w USA
Odpisz
9 stycznia 2025, 08:16
Typowy dzień w Gdańsku
Odpisz
9 stycznia 2025, 07:58
Trasa średnicowa na Śląsku moment
Odpisz