Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar siemek22

14 sierpnia 2014, 10:09

Chcę chcę chcę <3 I do tego Heroesy III, mmm *.*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2019, 15:07

@pawlikok: ale 5 lat temu byłam głupia xD

Avatar pawlikok

18 sierpnia 2019, 15:29

No trochę XD

Avatar chomusuke

28 lutego 2019, 11:45

Czy ktoś mi wytłumaczy jakim cudem na jednym obrazku są aż 3 rzeczy,(diablo II, heroes of might and magic III i kierownica) które właśnie zamierzam kupić?

Avatar Predator_PL

Edytowano - 31 marca 2017, 15:25

Heroes 5 ;-; ITS KUR*A BJUTIFUL ! ;-;
*HEAVY BREATHING*
a tak z ciekawości którą frakcje wybieraliście :D ja ludzi :3

Avatar Krzyzak_Ball

9 marca 2018, 07:26

@Predator_PL: To jest HoMM 3. wyjdź.

Avatar pawlikok

18 sierpnia 2019, 11:26

@Krzyzak_Ball: Zgadzam się z panem nade mną. Wyjdź stąd nikczemna kreaturo

Avatar Mirek01

22 sierpnia 2014, 12:19

*głęboki wdech*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

9 października 2015, 17:42

@jaccku321: Dobra, to niech będzie Lukasz. :)

Avatar jaccku321

9 października 2015, 17:49

Problem rozwiązany - Na jeja jest tylko jeden Jacek. Tylko jeden bóg. Chociaż chyba naprawdę zje**ne mam rzycie, skoro go tag dasyfam.

Avatar Slenderowiec2012

14 sierpnia 2014, 16:39

Bezużyteczne.

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2014, 15:00

grać nie przestawać! ;D

Avatar Philipixell

14 sierpnia 2014, 13:25

Diablo II na biurku

Avatar terazjest2014

14 sierpnia 2014, 12:30

Te ramy od monitorów strasznie by rozpraszały

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2014, 12:21

lol! jak złączył monitory

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2014, 12:05

cała mapa...

Avatar LSD2000

14 sierpnia 2014, 11:59

nie jest piękne

Avatar gonzal11

14 sierpnia 2014, 11:42

Mi wystarczy jeden 23 calowy a zresztą nie połapał bym się w kablach i denerwowały by mnie ramy od monitorów.

Avatar Verben

14 sierpnia 2014, 10:02

No i można grać

Avatar Findor

14 sierpnia 2014, 10:05

@Verben: kierownicą.

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2014, 10:24

@Findor: tam jest myszka i klawiatura

Avatar Verben

14 sierpnia 2014, 11:34

@Findor: Wyścigówki ?

Avatar Darmozjad1

14 sierpnia 2014, 10:57

też tak chce

Avatar Darmozjad1

14 sierpnia 2014, 10:56

5/5 to jest piękne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To się nie może nie udać

A jednak zrobili to w ten sposób

Nie idź!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka