I tak będą to mieli w dupie, ale można wylać swoje żale
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nieuczciwa ocena
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2025, 13:56
Aż mi sie przypomniało jak na jednych zajęciach jednym z warunków zaliczenia było wpisanie sie do księgi gości w "autorskim systemie" profesora. Dla beki wpisałem sie jako Radosław Rumian i troche przerobiłem tekst z kapitana bomby o jedzeniu kebabów żeby pasowało do przedmiotu. Gdyby nie to że zajęcia były zdalnie to bym pewnie nie zdał bo sie zacząłem ryć jak gość na następnych zajęciach sie na wszystkich darł "Czy Radosław Rumian sie pokaże"
Odpisz
12 stycznia 2025, 11:22
Odpisz
11 stycznia 2025, 17:09
Plot twist:
Ankieta nie była anonimowa (student ma przejejane)
Odpisz
12 stycznia 2025, 11:10
@PanPiernik: No tak, nic nowego
Odpisz
11 stycznia 2025, 13:54
rel
Odpisz
11 stycznia 2025, 13:51
Ja pisząca w Wordzie wypracowanie na temat tego dlaczego nanite w UE 5 ssie, tylko po to aby skopiować go i wstawić do komentarza na YouTube.
Odpisz
11 stycznia 2025, 13:30
Priorytety
Odpisz