Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2014, 16:20
ty i tak powiesz że to wandalizm
btw szkoda ze u nas takich nie ma , u nas są tylko "JotPe 100%" "Je8ać tuska" itp
Odpisz
12 sierpnia 2014, 16:30
w łodzi na piotrkowskiej ładna łódka jest namalowana
Odpisz
7 września 2014, 14:05
Lel, w Polsce jest mnóstwo za**bistych grafitti.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 19:30
Plakat :)
Odpisz
12 sierpnia 2014, 19:03
Inni i tak powiedzą, że jest to wandalizm
Odpisz
12 sierpnia 2014, 17:24
myślałem,że prawdziwy :D
Odpisz
12 sierpnia 2014, 16:46
szkoda że u nas nie ma czegoś takiego :D
Odpisz
12 sierpnia 2014, 16:32
prawie sie nabrałam, takie realistyczne
Odpisz
12 sierpnia 2014, 16:19
Ciekawe jak to tam na malowali
Odpisz
12 sierpnia 2014, 16:20
drabiny
Odpisz
12 sierpnia 2014, 16:22
@bylejakbylegdzie: Fajny nick XD wszystko było zajęte?
Odpisz
12 sierpnia 2014, 16:30
moje ulubione nicki tak a nie miałem pomysłu więc zrobiłem byle jaki
Odpisz
12 sierpnia 2014, 16:18
troche wygląda to na photoszop
Odpisz
12 sierpnia 2014, 16:20
@ZEUS_: może i tak ale nie
Odpisz