Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Konto_nieusuniete

12 stycznia 2025, 13:21

Żadnego lockdownu nie będzie

Avatar Pekaj

17 stycznia 2025, 10:47

@Konto_nieusuniete: też się z tym zgadzam

Avatar Figarus

17 stycznia 2025, 11:34

@Pekaj: Czekajcie, k...a, co?! Coś mnie ominęło, bo ostatnie dni naprawdę sprawiły, że nue chcę wychodzić spod kamienia, więc o co chodzi?

Avatar Koteczek_21

17 stycznia 2025, 11:45

@Figarus: Podobno jakiś nowy wirus w Chinach.

Avatar Annika1

17 stycznia 2025, 13:41

@Koteczek_21: co tym razem jedli?

Avatar Kargon

17 stycznia 2025, 15:29

@Konto_nieusuniete: maseczek też nie PRECZ Z DYKTATURĄ!

Avatar Annika1

17 stycznia 2025, 18:33

@Kargon: akurat maseczki były fajne.
No i muszę zużyć zapasy, więc mi rybka

Avatar Kargon

18 stycznia 2025, 14:44

@Annika1: k...a wk...iające gówno

Avatar Konto_nieusuniete

18 stycznia 2025, 14:45

@Annika1: Dlaczego niby były fajne? Brak kasy na ortodontę?

Avatar Annika1

18 stycznia 2025, 15:16

@Konto_nieusuniete: akurat nie mam problemu z moim uzębieniem, ale przynajmniej jak nosili maseczki to nie ziali na ciebie nieświeżym oddechem.
No i fajnie jak na ciebie nie kichają tylko w maseczkę

Avatar Konto_nieusuniete

18 stycznia 2025, 15:18

@Annika1: To problem twoich znajomych, a nie braku maseczek

Avatar Annika1

18 stycznia 2025, 15:39

@Konto_nieusuniete: no nie każdy w autobusie to mój znajomy

Avatar Konto_nieusuniete

18 stycznia 2025, 15:42

@Annika1: Ja już chyba wolę się dusić smrodem niż po prostu dusić. W autobusach i tak zawsze brakuje tlenu

Avatar Katrina2712

19 stycznia 2025, 17:43

@Konto_nieusuniete: jeżeli byle maseczka cie dusi to masz ewidentnie problem z układem oddechowym

Avatar Konto_nieusuniete

19 stycznia 2025, 17:46

@Katrina2712: Chciałem coś napisać, ale się powstrzymam

Avatar Katrina2712

19 stycznia 2025, 17:47

@Konto_nieusuniete: przecież właśnie coś napisałeś

Avatar Konto_nieusuniete

19 stycznia 2025, 17:48

@Katrina2712: Coś zupełnie innego

Avatar Katrina2712

19 stycznia 2025, 17:53

@Konto_nieusuniete: napisałabym coś ale się powstrzymałam

Avatar Opiekacz_21

17 stycznia 2025, 11:53

A pamiętacie jak miał być lockdown przez małpią ospę w sierpniu?

Avatar Annika1

17 stycznia 2025, 18:33

@Opiekacz_21: obiecanki macanki

Avatar Lakikus

17 stycznia 2025, 16:17

Co cię nie zabije to zmutuje i spróbuje ponownie. Zawsze się będą pojawiać nowe choroby weźcie przestańcie już panikować.

Avatar Annika1

17 stycznia 2025, 18:31

@Lakikus: oni nie panikują, oni żyją nadzieją

Avatar malinowy_kot

17 stycznia 2025, 12:47

A idźta z tymi wirusami. Trochę czystki zrobiło to i koniec
Jakieś małpie, jakieś niebieskie języki krów, jakieś pomory świń. Wszystko ustawione, aby tylko zwykłego ludzia uyebać.
Chociaż... W 2020r. w styczniu też były pożary

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

A, okej

Pozdrawiam świetliki

Nieuczciwa ocena

To musiało być męczące

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka