Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2014, 22:47

Mnie nigdy nie znajdowali jako pierwszego ;_; najczęściej odchodziłem daleko w pole (najlepsza technika ever)

Avatar VanQuisch

12 sierpnia 2014, 23:31

A moja technika to pujście w gęste krzaki i pykać na telefonie (by zachować ciszę i spokój). Ostatnio gdy tak zrobiłem to szukali mnie tak długo, że zaczeli kolejną runde bezemnie bo nie mieli szans.

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 10:56

@VanQuisch: Też dobra technika, a u mnie jak są krzaki to te patyki mocno kują. Raz się schowałem daleko w polu i po kilku minutach poszedłem do domu ;_; (myślałem, że skończyli zabawę xd)

Avatar eragon00

13 sierpnia 2014, 17:58

najlepszą metodą jest sie ubrać w bluze moro+ zielone spodnie i pod krzakiem nieruchomo siedzieć

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 18:56

@eragon00: Ale jak z bliska podejdą to już znajdą :C

Avatar eragon00

13 sierpnia 2014, 20:37

oni sie przmieezczali tylko w pobliże punktu zbiorczego.

Avatar gitkolo

1 listopada 2014, 08:08

Ja zawsze właziłem w krzaki i siedziałem cicho, dopóki ktoś nie został złapany. Wtedy spokojnie wychodziłem i się zaklepywałem xD

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2015, 16:18

Sorry że długo ale ja robię tak chowam się blisko zaklepywanki on idzie w drugą stronę a ja się zaklepuje a jak chcę żeby ktoś inny się pierwszy zaklepał to się dłużej tam chowam. :D

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 16:53

Też tak robię....Zawsze w 5 minut znajduję wszystkich kiedy znajdę najsłabszego

Avatar wolwerine

13 sierpnia 2014, 01:24

moja ulubiona kryjówka? mieszkanie, wszyscy biegają dookoła bloków w poszukiwaniach,a ja siedzę sobie w domu :P

Avatar Lekki69

13 sierpnia 2014, 06:52

@wolwerine: a my bawiliśmy się w nocy, to ja wchodziłem w takie miejsce w krzaki, że nawet latarką nie mogli mnie znaleźć ^^

Avatar Menek

12 sierpnia 2014, 23:26

Zawsze zamieniałem się z kumplem koszulkami i chowałem się za rogiem tak ,żeby wystawał tylko rękaw,zawsze działa.

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2014, 22:36

Zawsze pierwszego mnie znalezli :p

Avatar bylejakbylegdzie

12 sierpnia 2014, 21:28

chowany jest łatwy każdy sam podaje swoją pozycje bo nikt cicho na dupie usiedzieć w 1 miejscu nie może nie może

Avatar kacperek2417

12 sierpnia 2014, 21:34

@bylejakbylegdzie: Mnie raz szukano dwie godziny, bo jako jedyny potrafiłem cicho usiedzieć.

Avatar AncalagonCzarny

12 sierpnia 2014, 21:44

@kacperek2417: Mnie też przez pewien czas, ale znaleźli bo zacząłem się śmiać xd

Avatar Nuggetezer

12 sierpnia 2014, 22:00

@bylejakbylegdzie: Zawsze kiedy sie skryjówkowałem to wredność organizmu kazała mi opróżnić pęcherz ;_;

Avatar sonia123

12 sierpnia 2014, 22:24

@bylejakbylegdzie: no noe każdy bo jak sie schowalam w kiblu i zamknelam drzwi to mnie nie znalezli xS

Avatar Love2121

12 sierpnia 2014, 21:21

Ja tak zawsze robiłam :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trzeba brać osobną torbę

Mało znany szczegół

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka