Kiedy znajdziesz pierwszą osobę w czasie zabawy w chowanego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
Mało znany szczegół
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2014, 22:47
Mnie nigdy nie znajdowali jako pierwszego ;_; najczęściej odchodziłem daleko w pole (najlepsza technika ever)
Odpisz
12 sierpnia 2014, 23:31
A moja technika to pujście w gęste krzaki i pykać na telefonie (by zachować ciszę i spokój). Ostatnio gdy tak zrobiłem to szukali mnie tak długo, że zaczeli kolejną runde bezemnie bo nie mieli szans.
Odpisz
13 sierpnia 2014, 10:56
@VanQuisch: Też dobra technika, a u mnie jak są krzaki to te patyki mocno kują. Raz się schowałem daleko w polu i po kilku minutach poszedłem do domu ;_; (myślałem, że skończyli zabawę xd)
Odpisz
13 sierpnia 2014, 17:58
najlepszą metodą jest sie ubrać w bluze moro+ zielone spodnie i pod krzakiem nieruchomo siedzieć
Odpisz
13 sierpnia 2014, 18:56
@eragon00: Ale jak z bliska podejdą to już znajdą :C
Odpisz
13 sierpnia 2014, 20:37
oni sie przmieezczali tylko w pobliże punktu zbiorczego.
Odpisz
1 listopada 2014, 08:08
Ja zawsze właziłem w krzaki i siedziałem cicho, dopóki ktoś nie został złapany. Wtedy spokojnie wychodziłem i się zaklepywałem xD
Odpisz
12 grudnia 2015, 16:18
Sorry że długo ale ja robię tak chowam się blisko zaklepywanki on idzie w drugą stronę a ja się zaklepuje a jak chcę żeby ktoś inny się pierwszy zaklepał to się dłużej tam chowam. :D
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:53
Też tak robię....Zawsze w 5 minut znajduję wszystkich kiedy znajdę najsłabszego
Odpisz
13 sierpnia 2014, 01:24
moja ulubiona kryjówka? mieszkanie, wszyscy biegają dookoła bloków w poszukiwaniach,a ja siedzę sobie w domu :P
Odpisz
13 sierpnia 2014, 06:52
@wolwerine: a my bawiliśmy się w nocy, to ja wchodziłem w takie miejsce w krzaki, że nawet latarką nie mogli mnie znaleźć ^^
Odpisz
12 sierpnia 2014, 23:26
Zawsze zamieniałem się z kumplem koszulkami i chowałem się za rogiem tak ,żeby wystawał tylko rękaw,zawsze działa.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 22:36
Zawsze pierwszego mnie znalezli :p
Odpisz
12 sierpnia 2014, 21:28
chowany jest łatwy każdy sam podaje swoją pozycje bo nikt cicho na dupie usiedzieć w 1 miejscu nie może nie może
Odpisz
12 sierpnia 2014, 21:34
@bylejakbylegdzie: Mnie raz szukano dwie godziny, bo jako jedyny potrafiłem cicho usiedzieć.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 21:44
@kacperek2417: Mnie też przez pewien czas, ale znaleźli bo zacząłem się śmiać xd
Odpisz
12 sierpnia 2014, 22:00
@bylejakbylegdzie: Zawsze kiedy sie skryjówkowałem to wredność organizmu kazała mi opróżnić pęcherz ;_;
Odpisz
12 sierpnia 2014, 22:24
@bylejakbylegdzie: no noe każdy bo jak sie schowalam w kiblu i zamknelam drzwi to mnie nie znalezli xS
Odpisz
12 sierpnia 2014, 21:21
Ja tak zawsze robiłam :D
Odpisz