Typowe polskie rozmówki za granicą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Miło z ich strony, śliczne są
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Równi i równiejsi
Z klasą się trzeba urodzić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2014, 18:43
Często widziany na czacie gry napis "kto pl?".
Odpisz
13 sierpnia 2014, 19:06
@Stasiek121: od dawna już nie widziałem takich rzeczy
Odpisz
14 sierpnia 2014, 01:18
@bylejakbylegdzie: Kilka ludzi twierdzi, że nie widziałeś...sądzę, że ktoś powinien wytłumaczyć jak działają strzałki.
Odpisz
14 sierpnia 2014, 11:08
@Stasiek121: Ja jak gram w BF'a to nigdy nie ma czegoś takiego, że ktoś się pyta kto pl. Jak już to jeśli wiesz, że ktoś jest z polski to możecie pisać po polsku, ale nikt się specjalnie nie pyta kto z polski.
Odpisz
15 sierpnia 2014, 02:55
@ArekTIGER: bo dziś nie ma minkroftów
Odpisz
30 listopada 2019, 10:50
@WolfWolfyWolf: ok
Odpisz
30 marca 2018, 16:32
u mnie na Omegle większość rozmów jest taka:
Nieznajomy:Km
Ja:M
i koniec.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 13:57
LOL!
Odpisz
13 sierpnia 2014, 20:51
Wszędzie polacy , ja w czechach spotkałam 3 samochody z mojego miasta
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2014, 12:34
@BELLA3110: ja też byłam w czechach
Odpisz
13 sierpnia 2014, 18:53
znak rozpoznawczy w sieci, gdzie nie można założyć skarpetek do sandałów
Odpisz
13 sierpnia 2014, 18:46
Znaleźli wspólny język ;)
Odpisz
13 sierpnia 2014, 18:30
Swój pozna swego
Odpisz
13 sierpnia 2014, 18:25
2/5
Odpisz
13 sierpnia 2014, 14:49
Jakby nie istniało takie pytanie jak ,,Where are you from?,, ._.
Odpisz
13 sierpnia 2014, 18:19
Zauważ że imienia angielskie :P
Odpisz
13 sierpnia 2014, 18:20
imienia xd pisze się imiona pierdoło :P
Odpisz
13 sierpnia 2014, 18:05
5/5
Odpisz