@ty1an_yt: najśmieszniejsi ludzie to typu "kocham lato 30 stopni słoneczko hura" a potem zamykają się w klimatyzowanym biurze z klimą na maksa albo wsiadają do samochodu i włączają klimę xd
@DorjanOllo: To jest stosowne ubieranie do pogody żeby było komfortowo. A ty jak się ubierzesz jak jest milion stopni w cieniu jak nawet na waleta jest za gorąco?
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2025, 16:38
Dajcie już to lato zaj...ne ehh
Odpisz
24 stycznia 2025, 10:40
@DorjanOllo: tak ci się k...a śpieszy do upałów?
Odpisz
24 stycznia 2025, 11:19
@ty1an_yt: najśmieszniejsi ludzie to typu "kocham lato 30 stopni słoneczko hura" a potem zamykają się w klimatyzowanym biurze z klimą na maksa albo wsiadają do samochodu i włączają klimę xd
Odpisz
24 stycznia 2025, 12:32
@Mimikkyu: Nienawidzę ku*wa lata
Odpisz
24 stycznia 2025, 12:53
@Mimikkyu: Mnie wk...iają ludzie którzy mówią że lubią zimę, a potem wychodzą na dwór i ubierają kurtki i czapki, bez sensu
Odpisz
24 stycznia 2025, 12:54
@DorjanOllo: To jest stosowne ubieranie do pogody żeby było komfortowo. A ty jak się ubierzesz jak jest milion stopni w cieniu jak nawet na waleta jest za gorąco?
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2025, 12:58
@Witciu: Regularnie się oblewam wodą dla odświeżenia
Wiem, że to nie ubiór, ale myślę że można zaliczyć do przystosowania się do pogody
Odpisz
24 stycznia 2025, 16:11
@ty1an_yt: tak, żebyś wiedział k...a. Nienawidzę zimy, wolałbym mieszkać w kraju w którym jest CAŁY czas 35 stopni niż żeby była ta j...na zima
Odpisz
20 stycznia 2025, 17:01
Nic tylko się cieszyć
Odpisz
20 stycznia 2025, 15:14
Odpisz