Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Elmario1234

23 stycznia 2025, 07:21

Ah tak Morzeszczyn wspiera lipno w rośnięciu.

Avatar IkarAviator

20 stycznia 2025, 17:34

Avatar Konto_nieusuniete

20 stycznia 2025, 16:13

Zaraz się jeszcze dowiedzą, że nazwaliśmy miasto bez dostępu do wody "Lódź"

Avatar Hacjul

20 stycznia 2025, 16:15

@Konto_nieusuniete: ta nazwa wzięła się od tego że pod Łodzią są spore podziemne jeziora

Avatar Konto_nieusuniete

20 stycznia 2025, 16:19

@Hacjul: I z tej racji nadali mu nazwę "Łódź"? Tam się w ogóle da pływać na łodzi?

Avatar Hacjul

20 stycznia 2025, 16:20

@Konto_nieusuniete: nie, że samo miasto jest jak łódź która pływa na tych jeziorach

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 20 stycznia 2025, 16:22

@Hacjul: No cóż, jakie Włochy taka Wenecja

Avatar Waldemir50

20 stycznia 2025, 17:07

@Konto_nieusuniete: To to jest ...j. Gorzej jak się dowiedzą że tą brudną wiochę nazywają "miastem"

Avatar Konto_nieusuniete

20 stycznia 2025, 17:10

@Waldemir50: Przywykli, bo wychodząc z lotniska Chopina ujrzeli najgorszą wiochę, jaka istnieje, a mimo to tubylcy zwą ją "stolicą"

Avatar Pan_Schaboszczak

Edytowano - 23 stycznia 2025, 11:45

@Hacjul: Miasto Łódź bierze swoją nazwę od legendy o ziomku imieniem Janusz, który płynął swoją łodzią w górę rzeki aż nie dało się płynąć dalej. Wtedy rozwalił łódź a z jej desek zbudował sobie dom i stąd nazwa.
(Przez Łódź przepływa ponad 16 małych rzeczek, ale większość została ukryta w podziemnych kanałach w XIX wieku. Właśnie dlatego, że jest tu dużo cieków wodnych został tu ustanowiony przemysł włókienniczy, który potrzebuje dużo wody. Dzięki temu przemysłowi Łódź szybko się rozwinęła)

Avatar JaJestemZWami

26 stycznia 2025, 15:43

@Pan_Schaboszczak: to musiał być naprawdę mały dom

Avatar Pan_Schaboszczak

27 stycznia 2025, 09:23

@JaJestemZWami: pewnie tak, nie ja wymyśliłem tą legendę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar rosomak123
Dodane przez: rosomak123

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Szybki jak błyskawica

Ostry ten sędzia

Z klasą się trzeba urodzić

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka