Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kargon

22 stycznia 2025, 10:52

zaczeło się

Avatar rumcajschr

20 stycznia 2025, 18:23

Jakby Mentzen wygrał to przez następne 5 lat męczonoby nas memami o tym, że nasz prezydent wygląda jak Connor z "Detroit: Become Human"

Avatar Przytulaniec

20 stycznia 2025, 18:26

@rumcajschr: najbardziej rozwinięty technologicznie kraj, nawet ich prezydent jest androidem

Avatar Annika1

22 stycznia 2025, 06:26

@rumcajschr: uwierz w kreatywność. Na pewno i internauci i sam Mentzen znaleźliby coś nowego do robienia memów o nim

Avatar Kargon

22 stycznia 2025, 10:51

@rumcajschr: Nasz kandydat na prezydenta wyglada jak Connor z Detroit Become Human

Avatar welpa44

21 stycznia 2025, 20:09

Mentzen przynajmniej się skupia na prawdziwych problemach, a nie jak reszta.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (28)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (28)
Avatar Annika1

Edytowano - 23 stycznia 2025, 22:31

u nas najlepiej działa ten system, który jest w stanie jednoczyć Polaków przeciwko niemu.

I tak zawsze mam zlewę że nasz obecny system został w dużej mierze współstworzony przez Kwaśniewskiego, aby ograniczyć władzę jaką miał Wałęsa. Po czym Kwaśniewski wygrał wybory ale nie mieli już czasu przepisać konstytucji i poszła jaką była

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2025, 22:34

@Annika1: dlatego parlamentarny jest najgorszy do zjednoczenia bo ten system jak widać powoduje coraz większe podziały

Avatar ohhgon

21 stycznia 2025, 22:58

Każdy potrzebuje w swoim życiu osoby która będzie się na siebie patrzeć tak jak Bosak patrzy się na Mentzena

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Przerwa na herbatkę

Pozdrawiam świetliki

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka