-Co ty pieprzysz szeregowy,nas tu jeszcze nie było!
*patrzy przez okno,chwila konsternacji*
-A ty wiesz młody,że może masz rację? W takim razie idziemy stąd,a cały oddział na czele ze mną,ma zakaz picia z porucznikiem Mechakiem,bo potem sami nie pamiętamy,co robimy!
Komentarze
Odśwież28 marca 2025, 15:48
Całe szczęście, że takich miejsc w Łodzi jest coraz mniej. :)
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2025, 15:57
-Panie kapralu,tu już byliśmy!
-Co ty pieprzysz szeregowy,nas tu jeszcze nie było!
*patrzy przez okno,chwila konsternacji*
-A ty wiesz młody,że może masz rację? W takim razie idziemy stąd,a cały oddział na czele ze mną,ma zakaz picia z porucznikiem Mechakiem,bo potem sami nie pamiętamy,co robimy!
Odpisz
26 stycznia 2025, 10:50
Odpisz
26 stycznia 2025, 09:58
Wrodzy piloci pilecą by bombardować a tam już było bombardowane mimo tego że nikt nie bombardował, stworzy się paradoks i wróg zniknie
Odpisz
26 stycznia 2025, 02:14
To dla niepoznaki, żeby nie zbombardowali, w środku pewnie krany ze złota z których leje się whisky.
Odpisz
25 stycznia 2025, 19:56
Straty wycenione na 32 złote
Odpisz
25 stycznia 2025, 01:02
Urocze zadbane miejsce
Odpisz
24 stycznia 2025, 21:26
Nie czekaj aż cię zbombardują !!!!
Zbombardują się sam !!!
Odpisz
24 stycznia 2025, 19:01
Łódź jest jak kiszone jedzenie, nie da się zepsuć ponieważ już jest zepsute
Odpisz
24 stycznia 2025, 19:09
@Rhokai: nieważne jak bardzo będzie przegnite i skażone, ojciec opendzluje
Odpisz
24 stycznia 2025, 19:09
ziemia obiecana
Odpisz