To tylko takie pozdrowienie hehe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
To będzie bolało
Powodzenia
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2025, 18:04
Brat broni nazisty wysylajac zdjecie wyrwane z kontekstu w rocznice wyzwolenia obozu Auschwitz
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:08
@Jajco2115: Ultron ☕
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:09
@Jajco2115: Tylko niech pamięta żeby potem zapiąć Elonowi spodnie
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:20
@Jajco2115: Jak gdyby zdjęcie Elona nie było wyjęte z kontekstu.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:21
@ultron64: ar ju sirius right noew
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:31
@Jajco2115: Nawet ADL (którzy mają fioła na temat poprawności politycznej) przyznają że to nie było hailowanie.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:34
@Jajco2115: A Elona niezbyt lubię, mimo poparcia jakie dał Trumpowi.
Po prostu nie uważam że to było hailowanie.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:37
@ultron64: "Mimo poparcia jakie dał Trumpowi"
Nie mów mi jeszcze, że za Trumpem jesteś.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:39
@krzysiu03: No akurat za Trumpem jestem, tak.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:46
@ultron64: Już po chłopie xD
Bycie za gościem, który:
Podnosi ceny insuliny
Wypisuje USA z WHO
Wypi.....a cholera wie ile dolców na deportacje, obiecał tańsze rzeczy, a tak na prawdę ceny rosną, za coś trzeba opłacić deportacje, w szczególności jak wyj...ł prawie milion dolców na deportacje do Meksyku tylko po to, by... Meksyk po prostu k...a odmówił xD
Homofob i rasista, który nienawidzi wszystkich bez powodu
A do tego przestępca gospodarczy i seksualny.
Nieważne z jakiej strony patrzysz - Trump, JD Vance i reszta tych przydupasów z Projektu 2025 są po prostu przech....ym wyborem.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:47
@Jajco2115: A i Jajco, żebym nie rozpublicznił co o mnie pisałeś na Discordzie.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:49
@krzysiu03: Jest dopiero tydzień u prezydentuty, nic dziwnego że ceny jeszcze nie spadają.
Demokraci zapraszali od ciula nielegalnych imigrantów aby na nich głosowali
To z przestępcą seksualnym to akurat dezinformacja.
I on sam uważa projekt 2025 za przesadę której on nie wprowadzi.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:51
@ultron64: Bo tak powiedział to tak jest
Lmao.
Wiadomo nie od dziś - jak jesteś bogaty, wolno ci więcej. Tak jest wszędzie.
Ceny nie spadają? Mordo, on podatkuje wyroby kofeinowe, żeby mieć na deportacje.
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2025, 18:51
@ultron64: 1. żaluje tego co napisałem i przesadziłem
2. to juz było na jeja
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:52
@Jajco2115: Ok, nie wiedziałem.
Nie wiem czy ci to mogę wybaczyć ale zobaczymy.
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2025, 19:12
@Jajco2115: Oraz dlaczego miałbym lubić Hitlera nieironicznie?
On był socialistą.
Odpisz
27 stycznia 2025, 19:12
@krzysiu03: dales same zalety trumpa jeszcze musisz dać jakieś wady
Odpisz
27 stycznia 2025, 19:18
@SchizofreniaSocjopatia: A ty perma nie miałeś czasem
Odpisz
27 stycznia 2025, 19:26
@Dragonix18: co xD czemu
Odpisz
27 stycznia 2025, 19:28
@Jajco2115: Nie jestem nazistą bo jestem Polakiem oraz Monarchistą, a to nie miesza się z narodowym socjalizmem.
Odpisz
5 lutego 2025, 21:47
@Jajco2115: w sensie ze Elon mial wurwane s kontekstu a ta Pani to na*istka
Odpisz
6 lutego 2025, 08:58
@Jajco2115: elona było wyrwane z kontekstu a to pokazuje na**skte
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2025, 19:39
Eh trochę mi was szkoda że ma dla was większe znaczenie uniesienie ręki, choćby rzeczywiście symbolizowało to co symbolizuje, niż jakakolwiek polityka realna
No ale trudno, pożywki dla ludu muszą istnieć. I Elon póki co nie zrobił niczego by zasłużyć u mnie na szacunek ale całe kupsko o "heilowanie", to trzeba być niedorozwojem by to grało rolę
Odpisz
27 stycznia 2025, 19:59
@Hacjul: No właśnie wszyscy się zesrali kiedy powiedziałem że on nie hailował.
Odpisz
27 stycznia 2025, 20:06
@ultron64: elon jest tak populistyczny że mogłoby to być nieironiczne hailowanie, ale co najwyżej dla rogłosu, bo nazywać go nazistą, typa co lizał rowa żydowskim inwestorom aby przeprosić ich za to że wytknął im za duże wpływy w kraju
Odpisz
30 stycznia 2025, 21:31
@Hacjul: hacjul z rigczem
Odpisz
1 lutego 2025, 12:31
@Beowulf_:
Odpisz
29 stycznia 2025, 11:10
J*bać miliarderów.
Odpisz
30 stycznia 2025, 10:07
@Anantashesha: Sorosa też?
Odpisz
30 stycznia 2025, 15:25
@ultron64: Wszystkich to wszystkich.
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2025, 04:07
już więcej sensu ma czepianie się go za słowa że Niemcy powinny przestać rozpamiętywać przeszłość
Odpisz
29 stycznia 2025, 18:56
Odpisz
28 stycznia 2025, 16:08
To było wyjęte z kontekstu, bo przecież ze 2 sekundy wcześniej zrobił gest że z serca pozdrawia czy coś tam, wszystkich
Odpisz
28 stycznia 2025, 22:04
@malinowy_kot: Pewno i tak to zrobił by było o nim głośno, no i nie jest aż tak głupi i wiedział co robi
Odpisz
28 stycznia 2025, 22:03
Elon spożył Korwinium i jest jak Korwin
Odpisz
27 stycznia 2025, 17:59
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:09
@ultron64: daj mi klip z momentu tego zdjęcia :3
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:10
@ultron64: broni swój swego
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:10
@ultron64: I ty mi k...a powiesz, że naziolem nie jesteś xDDD
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:14
@ultron64: Niezły poziom odrealnienia
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:16
@krzysiu03: Ultron najpierw powie że płakał na śmierci Hitlera w hoiu, będzie bronił nazisty i wyzywał od lewaków a potem ci powie że jest centrystą i wcale nie jest naziolem
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:18
@krzysiu03: Nie jestem nazistą.
A Elon nie hailował tylko jakby wysyłał swoje serce do publiczności. Nawet gdyby mu chodziło to było to bardzo nieudolne hailowanie.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:18
@Dragonix18: Brzmi jak wyborca konfy.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:20
@ultron64: brzmisz jak naziol. albo jak osoba głosująca na afd. za to ...j ci w dupę.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:20
@Dragonix18: Zgaduje że Adolf w gifie który jest dosłownie niżej też wysyła swoje serce do publiczności
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:21
@miomio: Nie jestem ani naziolem ani wyborcą konfy ani nie lubię AFD. Po prostu Elon nie hailował na tym zdjęciu.
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2025, 18:22
@ultron64: Tak, dlatego zrobił najpierw ruch ręką do tułowia, a potem tę rękę wyprościł tak, by dłoń była w jednej linii z resztą ręki, ze sztywnymi palcami.
I zrobił to 3 razy.
Zresztą, to że Elmo pie....ony Musk to naziol wiadomo od dawna - popieranie neonazistowskiej partii AfD w Niemczech czy jego skrajnie rasistowskie, homofobiczne i transfobiczne poglądy.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:23
@krzysiu03: Chłopie, przywódcą AFD jest lesbijka.
Jak bardzo nie lubię tej partii nie jest to partia neo-nazistowska.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:24
@ultron64: "Nie jestem rasistą, bo mam czarnego kolegę", ten sam k...a poziom argumentu.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:25
@ultron64: twój idolo dosłownie idolizuje tych pieprzonych neo-nazioli z a ef de. wyglądasz obrzydliwie próbując obracać kota ogonem. jeśli sama prawa strona niemiec ci mówi że to było hajlowanie, to ja k...a nie wiem co jest z tobą i twoim pustym łbem
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:26
@krzysiu03: No tak, kiepski.
Ale Elon neo-nazistą nie jest.
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2025, 18:27
@ultron64: lezba która mieszka w szwajcarii i która wcale się nie widzi jako lezbę/biseksualną chociaż że jest ożeniona z kobietą ze sri lanki. ona doskonale wie co robi, mieszkając z dala od niemiec XD k...a straci swoje prawa oraz prawa jej żony jeśli zamieszka w niemczech kiedy afd wygra.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:31
@miomio: Ultron to ten typ zioma który nagra sam siebie jak popełnia przestępstwo a na komendzie będzie gadał że to nie on
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:32
@miomio: Przyznaję, tego o Szwajcarii i Sir Lance nie wiedziałem.
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:36
@ultron64: dlatego warto się poinformować zanim zaczynać prawić jakieś gówno
Odpisz
27 stycznia 2025, 18:36
@miomio: No, tak.
Odpisz
27 stycznia 2025, 19:12
@ultron64:
Odpisz
27 stycznia 2025, 19:25
@ultron64: Nie jestem nazistą z prostego powodu że jestem Polakiem a to nie idzie dobrze z Narodowym Socjalizmem.
Oraz dlatego że jestem Monarchistą.
Odpisz
27 stycznia 2025, 17:58
Odpisz