Za Północ, za Temerię, za niebieskie pasy!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Totalnie
Fajnie że odpowiedzieli
Żartownisie
Mnie wolno
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2025, 15:37
Sataniści przybijający mi pionę za noszenie odwróconego krzyża na kurtce
Ja noszący go na pamięć męczeństwa św. Piotra
Odpisz
31 stycznia 2025, 15:35
win win
Odpisz
29 stycznia 2025, 20:01
Ja mam ten herb na kurtce do szermierki i pytali czy to francuska przeszywanica
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2025, 11:39
To tak jakby mi powiedzieli (na widok przypinki w klapie torebki,bo jest głównie czerwona) :
"Dziękujemy za pamięć, o przelanej przez męczenników krwi, i i ich walce, oraz o tragicznym końcu tych ludzi"
Tymczasem,ta przypinka, to herb gryffindoru, noszę go, bo lubię to uniwersum, i we wszystkich testach wychodzi mi ten dom xd
Odpisz
29 stycznia 2025, 11:16
Odpisz
29 stycznia 2025, 10:23
Dobry mem, szkoda że ukradzoony(Nie że mam do tego problem, sam bym wstawił)
Odpisz
28 stycznia 2025, 11:29
Tożto flaga królestwa Grancji
Odpisz
28 stycznia 2025, 10:47
Kupiec korzenny Emhyr var Emreis
Odpisz