Ja miałem zawsze dobre oceny z religi. Przede wszystkim rozumiałem ten przedmiot. Nawet wchodziłem w dyskusję z katechetami o charakterze religijnym filozoficznym.
Ile osób tyle opinii o religii, wszystko jednak zależy od katechety.
W podstawówce jak na ten wiek to miałem ok mniej więcej. W gimnazjum za to zwolniliśmy za to księdza za zachowanie po czym z tego co wiem w końcu się ogarnął że jednak nie jest bezkarny. Drugiego kazaliśmy od nas odsunąć bo był zupełnie nieprzystosowany do prowadzenia zajęć. Trzeci tutaj to już katecheta był do wytrzymania. Za to zajęć w liceum bym nie zmienił. Możliwość porozmawiania na dowolny temat bez negatywnych opinii za to zmierzeniem się jak różne nurty miały na to pogląd. A ci co nie chcieli rozmawiać to robili sobie zadanie z tyłu (lub się po prostu zwalniali z zajęć).
Więc jeśli ktoś trafiał na takich z gimnazjum to wiadomo że będzie przeciwny, w szczególności gdy więcej osób w klasie nie potrafiło się sprzeciwić lub dyrekcji to nie obchodziło. Ci co myślą że jest jak u mnie w liceum to będą popierać, ale takich co potrafią rozmawiać i mają wiedzę na różne tematy pod różnym kątem to można często na palcach liczyć.
Niestety jest to tak bez regulaminowy przedmiot, że częściej skręca w złą stronę i często usuwanie tych negatywnych jest syzyfowe bo znacznie trudniej tracą uprawnienia niż od innych przedmiotów.
@Anahzhmsanahanshaa ja tam jestem zadowolony z religii w mojej szkole, wiem że w niektórych przypadkach rzeczywiście jest to słabo prowadzone, ale to wina katechety/księdza bo naprawdę da się to fajnie zrobić
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2025, 15:30
Nasrał do pisuaru😔
Odpisz
28 stycznia 2025, 12:20
w ogrodzie botanicznym uczennica przyjęła jabłko od węża
Odpisz
30 stycznia 2025, 20:37
@CupOfWater: Brat zabił brata kamieniem
Odpisz
30 stycznia 2025, 18:51
Ja miałem zawsze dobre oceny z religi. Przede wszystkim rozumiałem ten przedmiot. Nawet wchodziłem w dyskusję z katechetami o charakterze religijnym filozoficznym.
Odpisz
30 stycznia 2025, 07:08
To jest prawie nie możliwe żeby dostać jedynkę z religi
Odpisz
29 stycznia 2025, 20:33
Ile osób tyle opinii o religii, wszystko jednak zależy od katechety.
W podstawówce jak na ten wiek to miałem ok mniej więcej. W gimnazjum za to zwolniliśmy za to księdza za zachowanie po czym z tego co wiem w końcu się ogarnął że jednak nie jest bezkarny. Drugiego kazaliśmy od nas odsunąć bo był zupełnie nieprzystosowany do prowadzenia zajęć. Trzeci tutaj to już katecheta był do wytrzymania. Za to zajęć w liceum bym nie zmienił. Możliwość porozmawiania na dowolny temat bez negatywnych opinii za to zmierzeniem się jak różne nurty miały na to pogląd. A ci co nie chcieli rozmawiać to robili sobie zadanie z tyłu (lub się po prostu zwalniali z zajęć).
Więc jeśli ktoś trafiał na takich z gimnazjum to wiadomo że będzie przeciwny, w szczególności gdy więcej osób w klasie nie potrafiło się sprzeciwić lub dyrekcji to nie obchodziło. Ci co myślą że jest jak u mnie w liceum to będą popierać, ale takich co potrafią rozmawiać i mają wiedzę na różne tematy pod różnym kątem to można często na palcach liczyć.
Niestety jest to tak bez regulaminowy przedmiot, że częściej skręca w złą stronę i często usuwanie tych negatywnych jest syzyfowe bo znacznie trudniej tracą uprawnienia niż od innych przedmiotów.
Odpisz
29 stycznia 2025, 19:12
Japie....e
Ile razy musiała ta grafika być przycięta
Odpisz
29 stycznia 2025, 17:44
@Anahzhmsanahanshaa ja tam jestem zadowolony z religii w mojej szkole, wiem że w niektórych przypadkach rzeczywiście jest to słabo prowadzone, ale to wina katechety/księdza bo naprawdę da się to fajnie zrobić
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2025, 16:12
xDDDDDDDDD
Religia w szkole to smutny żart xD
Odpisz
28 stycznia 2025, 15:34
nie słuchał sie rodziców
Odpisz
28 stycznia 2025, 15:25
Co zrobiłeś przeszedłeś na islam?
Odpisz
28 stycznia 2025, 13:39
Agent specjalny służb LGBT
Odpisz
28 stycznia 2025, 12:29
Dla obcych Grzegorz
Odpisz
28 stycznia 2025, 12:26
Tylko 1 grzech?
Naprawdę mało
Odpisz
28 stycznia 2025, 12:25
Hard roleplay
Odpisz