Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HansFrank

31 stycznia 2025, 15:30

Nasrał do pisuaru😔

Avatar CupOfWater

28 stycznia 2025, 12:20

w ogrodzie botanicznym uczennica przyjęła jabłko od węża

Avatar gruby_wieprz

30 stycznia 2025, 20:37

@CupOfWater: Brat zabił brata kamieniem

Avatar werenspawel

30 stycznia 2025, 18:51

Ja miałem zawsze dobre oceny z religi. Przede wszystkim rozumiałem ten przedmiot. Nawet wchodziłem w dyskusję z katechetami o charakterze religijnym filozoficznym.

Avatar Gekonman

30 stycznia 2025, 07:08

To jest prawie nie możliwe żeby dostać jedynkę z religi

Avatar Lakikus

29 stycznia 2025, 20:33

Ile osób tyle opinii o religii, wszystko jednak zależy od katechety.
W podstawówce jak na ten wiek to miałem ok mniej więcej. W gimnazjum za to zwolniliśmy za to księdza za zachowanie po czym z tego co wiem w końcu się ogarnął że jednak nie jest bezkarny. Drugiego kazaliśmy od nas odsunąć bo był zupełnie nieprzystosowany do prowadzenia zajęć. Trzeci tutaj to już katecheta był do wytrzymania. Za to zajęć w liceum bym nie zmienił. Możliwość porozmawiania na dowolny temat bez negatywnych opinii za to zmierzeniem się jak różne nurty miały na to pogląd. A ci co nie chcieli rozmawiać to robili sobie zadanie z tyłu (lub się po prostu zwalniali z zajęć).

Więc jeśli ktoś trafiał na takich z gimnazjum to wiadomo że będzie przeciwny, w szczególności gdy więcej osób w klasie nie potrafiło się sprzeciwić lub dyrekcji to nie obchodziło. Ci co myślą że jest jak u mnie w liceum to będą popierać, ale takich co potrafią rozmawiać i mają wiedzę na różne tematy pod różnym kątem to można często na palcach liczyć.

Niestety jest to tak bez regulaminowy przedmiot, że częściej skręca w złą stronę i często usuwanie tych negatywnych jest syzyfowe bo znacznie trudniej tracą uprawnienia niż od innych przedmiotów.

Avatar kiwi999999

29 stycznia 2025, 19:12

Japie....e
Ile razy musiała ta grafika być przycięta

Avatar Drag_on

29 stycznia 2025, 17:44

@Anahzhmsanahanshaa ja tam jestem zadowolony z religii w mojej szkole, wiem że w niektórych przypadkach rzeczywiście jest to słabo prowadzone, ale to wina katechety/księdza bo naprawdę da się to fajnie zrobić

Avatar Anantashesha

Edytowano - 29 stycznia 2025, 16:12

xDDDDDDDDD
Religia w szkole to smutny żart xD

Avatar Koscioglow

28 stycznia 2025, 15:34

nie słuchał sie rodziców

Avatar Zombifikowanie

28 stycznia 2025, 15:25

Co zrobiłeś przeszedłeś na islam?

Avatar WujekFoliarz

28 stycznia 2025, 13:39

Agent specjalny służb LGBT

Avatar Waldemir50

28 stycznia 2025, 12:29

Dla obcych Grzegorz

Avatar Kotel2077

28 stycznia 2025, 12:26

Tylko 1 grzech?
Naprawdę mało

Avatar DorjanOllo

28 stycznia 2025, 12:25

Hard roleplay

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PazDaniXxXx
Dodane przez: PazDaniXxXx

Niegrzeczny Oskarek

Powodzenia

Szybki jak błyskawica

Rel

Frustrujące

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka