Odszedł naprawdę wielki aktor...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
To się nie może nie udać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2018, 17:33
Właśnie skończyłem oglądać Jumanji
Odpisz
6 marca 2019, 03:29
@Gaiaphage: cześć
Odpisz
6 marca 2019, 09:44
@Kacchan: Hej?
Odpisz
6 marca 2019, 11:32
@Gaiaphage: no to papa.
Odpisz
15 sierpnia 2014, 03:08
a kto to Robin Williams? (czekam)
Odpisz
3 grudnia 2017, 20:30
@WolfWolfyWolf: aktor
Odpisz
17 grudnia 2017, 13:28
@MrRolan: Dzięki za odpowiedź zią
Odpisz
17 grudnia 2017, 15:41
@MR_Lizard: spx
Odpisz
10 października 2015, 13:47
Jutro rocznica smierci [*]
Odpisz
25 października 2014, 11:51
to był dobry aktor
Odpisz
24 sierpnia 2014, 19:01
Zmarł w urodziny mojego taty ;_;
Odpisz
8 grudnia 2014, 22:11
i mojej babci
Odpisz
16 sierpnia 2014, 11:27
Jak usłyszałam w TVN 24 o jego śmierci,to myślałam,że chodzi o członka
N'SYNC.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 08:32
RIP POUL ŁOKER PAMIENTAMY </3
Odpisz
13 sierpnia 2014, 23:34
Internauci chyba za bardzo przeżywają śmierć tego całego Robina. Naprawdę wielki aktor, wspaniałe role, świetne filmy... Ciekawe dlaczego wcześniej nie było o nim co najmniej 10 obrazków dziennie na każdej ze stron internetowych.
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:22
Ja osobiście nie rozumiem tej całej idei "o nie ktoś umarł zróbmy o nim milion obrazków w necie które i tak nie przywrócą go do życia!" Umarł to umarł po ch*j drążyć temat? Jeśli chcesz sobie go powspominać to oglądnij filmy w których wystąpił. Pewnie zbiorę masę hejtów ale gówno mnie to obchodzi.
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:34
He he he. Te triki. Napiszmy komentarz, napiszmy na końcu że dostane hejty i mam je w dupie, a ludzie zlitują się, i zrobią tego przeciwieństwo. Dobre, he he.
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:39
nie
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:40
@karol99_99: Tak
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:44
nie
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:45
@karol99_99: ein
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:48
zwei
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:48
@Serphis: drei
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:52
четыре
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2014, 15:53
"Czetyrie" kapperino
Pjendź
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:57
o kej trześć
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2014, 16:04
Pjat kymbale :**
___
Sjem
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:05
A ić na serfer
Włosiem
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:06
Idem.
Djewjat
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:07
I pamietaj o tych itemach
Djesiat
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:08
Zgłaszam jako spam, lol
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:33
Zgłaszam to na prokuraturę.
Odpisz
13 sierpnia 2014, 22:19
Obrona ma jakieś pytania? "Nie mam pytań".
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:44
Zaraz sie okaze, ze wszyscy byli jego fanami :D
tak jak bylo z tym za szybkim i za wscieklym, dżeksonem itd...
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:15
@krzynu: Pałlem Łolkerem
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:16
no jakos tak
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:18
@krzynu: Ja go miałem w dupie :/
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:34
Nie było ci za ciasno? Hehe
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:35
Hehe
Odpisz
13 sierpnia 2014, 18:52
he he he udalo ci sie ;)
Odpisz
13 sierpnia 2014, 21:05
@krzynu: ja akurat byłam fanką szybkich i wściekłych
Odpisz
13 sierpnia 2014, 21:04
(*)
Odpisz
13 sierpnia 2014, 17:52
podobno sie powiesił :(
Odpisz
13 sierpnia 2014, 17:18
mam nadzieje że to jest o szacunku a nie o żarty...
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:56
dobra żal/mi go ale jeszcze jedno zdjęcie z nim będzie to się wkurzę:<
Odpisz
13 sierpnia 2014, 16:17
Polowa tych ,,żałobników" nawet nie widziała tych filmów w których występował.
Odpisz