Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gaiaphage

22 lipca 2018, 17:33

Właśnie skończyłem oglądać Jumanji

Avatar Kacchan

6 marca 2019, 03:29

@Gaiaphage: cześć

Avatar Gaiaphage

6 marca 2019, 09:44

@Kacchan: Hej?

Avatar Kacchan

6 marca 2019, 11:32

@Gaiaphage: no to papa.

Avatar WolfWolfyWolf

15 sierpnia 2014, 03:08

a kto to Robin Williams? (czekam)

Avatar MrRolan

3 grudnia 2017, 20:30

Avatar MR_Lizard

17 grudnia 2017, 13:28

@MrRolan: Dzięki za odpowiedź zią

Avatar MrRolan

17 grudnia 2017, 15:41

@MR_Lizard: spx

Avatar MlKicia

10 października 2015, 13:47

Jutro rocznica smierci [*]

Avatar kama11465

25 października 2014, 11:51

to był dobry aktor

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2014, 19:01

Zmarł w urodziny mojego taty ;_;

Avatar wojtun

8 grudnia 2014, 22:11

i mojej babci

Avatar Diament2222

16 sierpnia 2014, 11:27

Jak usłyszałam w TVN 24 o jego śmierci,to myślałam,że chodzi o członka
N'SYNC.

Avatar mmatik

16 sierpnia 2014, 08:32

RIP POUL ŁOKER PAMIENTAMY </3

Avatar slenderr

13 sierpnia 2014, 23:34

Internauci chyba za bardzo przeżywają śmierć tego całego Robina. Naprawdę wielki aktor, wspaniałe role, świetne filmy... Ciekawe dlaczego wcześniej nie było o nim co najmniej 10 obrazków dziennie na każdej ze stron internetowych.

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 15:22

Ja osobiście nie rozumiem tej całej idei "o nie ktoś umarł zróbmy o nim milion obrazków w necie które i tak nie przywrócą go do życia!" Umarł to umarł po ch*j drążyć temat? Jeśli chcesz sobie go powspominać to oglądnij filmy w których wystąpił. Pewnie zbiorę masę hejtów ale gówno mnie to obchodzi.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 16:33

Zgłaszam to na prokuraturę.

Avatar glukonard70

13 sierpnia 2014, 22:19

Obrona ma jakieś pytania? "Nie mam pytań".

Avatar krzynu

13 sierpnia 2014, 15:44

Zaraz sie okaze, ze wszyscy byli jego fanami :D
tak jak bylo z tym za szybkim i za wscieklym, dżeksonem itd...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar krzynu

13 sierpnia 2014, 18:52

he he he udalo ci sie ;)

Avatar BELLA3110

13 sierpnia 2014, 21:05

@krzynu: ja akurat byłam fanką szybkich i wściekłych

Avatar BELLA3110

13 sierpnia 2014, 21:04

(*)

Avatar kola3492

13 sierpnia 2014, 17:52

podobno sie powiesił :(

Avatar Czychacz

13 sierpnia 2014, 17:18

mam nadzieje że to jest o szacunku a nie o żarty...

Avatar hug_me123

13 sierpnia 2014, 16:56

dobra żal/mi go ale jeszcze jedno zdjęcie z nim będzie to się wkurzę:<

Avatar drzewiec

13 sierpnia 2014, 16:17

Polowa tych ,,żałobników" nawet nie widziała tych filmów w których występował.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

To się nie może nie udać

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Lekko nie będzie

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka