Star Warsy były komercyjne od samego początku swego istnienia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Rel
Chciał tylko pomóc
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nieuczciwa ocena
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2025, 16:51
Jak wszystko, ziomeczku
Odpisz
14 lutego 2025, 21:46
@Anantashesha: o to w memie tym chodzi właśnie
Odpisz
31 stycznia 2025, 12:16
W porównaniu do disneyowskich sequeli, to prequele Lucasa to arcydzieło. I nawet nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2025, 12:24
@bartton: poprzeczka zawieszona bardzo nisko to jest jednakże, przy sequelach disneyowskich wszystko arcydziełem jest. Niemniej mem ten disneya bronić ani prequeli atakować na celu nie ma xD
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2025, 14:43
@bartton: Oczywiście że nie ma co dyskutować, z czyjąś nostalgią nie wygrasz. Ona nawet taki badziew jak "Atak Klonów" zmienia w arcydzieło.
Odpisz
31 stycznia 2025, 22:57
@bartton: Powiedziałbym że atak klonów jest bardziej niestrawny.
Odpisz
14 lutego 2025, 21:45
@Tajdeus: Atak Klonów najgorszym prequelem jest. W nim występu żałuję do dzisiaj
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2025, 18:58
Naprawdę rozpi*rdalają mnie ludzie myślący, że wszystko jest tworzone za darmo.
Odpisz
14 lutego 2025, 21:43
@Papasmerf44: ze Star Warsów fanami, którzy, że Lucas dla zarobku nie tworzył utrzymywali z powagą pełną dyskutować faktycznie zdarzało mi się xD
Odpisz
31 stycznia 2025, 22:45
Dawniej przynajmniej jak płaciłeś to miałeś w zamian w miarę porządną produkcję (może nie dotyczyć paru pozycji z EU)
Teraz to jest czyste złodziejstwo
Odpisz
14 lutego 2025, 21:42
@polishplayer21: od Disneya obecnie rzeczy porządne dostajemy także, choć EU od kanonu nowego zdecydowanie wolę
Odpisz
31 stycznia 2025, 22:51
*maszynkę do tracenia pieniędzy
Odpisz
29 stycznia 2025, 12:49
Za lucasa dostaliśmy 2 kompetentnie napisane filmy za disneya 0. Jest różnica
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2025, 12:53
@JanuszRasista: no nie wiem, Andor i Łotr 1 kompetentnie całkiem napisane zdają mi się
Ostatni Jedi też w sumie, z czym Rian Johnson pracować musiał pod uwagę biorąc
Odpisz
29 stycznia 2025, 12:57
@JanuszRasista: jakie te filmy twoim zdaniem były to, swoją drogą?
Odpisz
29 stycznia 2025, 22:28
No przyznam że Łotr był dobry ale Andora nie brałem pod uwagę bo to serial. Jeśli chodzi o dwa dobre filmy Lucasa to Nadzieja i Imperium
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2025, 22:30
@JanuszRasista: co ciekawe przy Imperium Kontratakuje Lucas najmniej do powiedzenia miał xD (najlepszym filmem dlatego było)
Odpisz
29 stycznia 2025, 12:47
Filoni na swojej drodze by wepchnąć swoje oc w nadchodzącą produkcję
Odpisz
29 stycznia 2025, 12:52
@nichiimishiari: ngl, że ludzie Filoniego jechać nagle zaczęli a jeszcze lat temu kilka jako mesjasza, który sequele zdekanonizuje wcielenie drugie postrzegali go fakt niesamowicie bawi mnie. Sam wady jego wszystkie (OC swoich wciskanie wszędzie, dla kanonu ignorancję całkowitą) już w Wojnach Klonów widziałem, ale serial ten świętą krową z powodu jakiegoś w fandomie jest
Odpisz