Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

31 stycznia 2025, 16:51

Jak wszystko, ziomeczku

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2025, 21:46

@Anantashesha: o to w memie tym chodzi właśnie

Avatar bartton

31 stycznia 2025, 12:16

W porównaniu do disneyowskich sequeli, to prequele Lucasa to arcydzieło. I nawet nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 stycznia 2025, 12:24

@bartton: poprzeczka zawieszona bardzo nisko to jest jednakże, przy sequelach disneyowskich wszystko arcydziełem jest. Niemniej mem ten disneya bronić ani prequeli atakować na celu nie ma xD

Avatar Tajdeus

Edytowano - 31 stycznia 2025, 14:43

@bartton: Oczywiście że nie ma co dyskutować, z czyjąś nostalgią nie wygrasz. Ona nawet taki badziew jak "Atak Klonów" zmienia w arcydzieło.

Avatar Grewest

31 stycznia 2025, 22:57

@bartton: Powiedziałbym że atak klonów jest bardziej niestrawny.

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2025, 21:45

@Tajdeus: Atak Klonów najgorszym prequelem jest. W nim występu żałuję do dzisiaj

Avatar Papasmerf44

Edytowano - 31 stycznia 2025, 18:58

Naprawdę rozpi*rdalają mnie ludzie myślący, że wszystko jest tworzone za darmo.

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2025, 21:43

@Papasmerf44: ze Star Warsów fanami, którzy, że Lucas dla zarobku nie tworzył utrzymywali z powagą pełną dyskutować faktycznie zdarzało mi się xD

Avatar polishplayer21

31 stycznia 2025, 22:45

Dawniej przynajmniej jak płaciłeś to miałeś w zamian w miarę porządną produkcję (może nie dotyczyć paru pozycji z EU)

Teraz to jest czyste złodziejstwo

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2025, 21:42

@polishplayer21: od Disneya obecnie rzeczy porządne dostajemy także, choć EU od kanonu nowego zdecydowanie wolę

Avatar Anjimito

31 stycznia 2025, 22:51

*maszynkę do tracenia pieniędzy

Avatar JanuszRasista

29 stycznia 2025, 12:49

Za lucasa dostaliśmy 2 kompetentnie napisane filmy za disneya 0. Jest różnica

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 stycznia 2025, 12:53

@JanuszRasista: no nie wiem, Andor i Łotr 1 kompetentnie całkiem napisane zdają mi się
Ostatni Jedi też w sumie, z czym Rian Johnson pracować musiał pod uwagę biorąc

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2025, 12:57

@JanuszRasista: jakie te filmy twoim zdaniem były to, swoją drogą?

Avatar JanuszRasista

29 stycznia 2025, 22:28

No przyznam że Łotr był dobry ale Andora nie brałem pod uwagę bo to serial. Jeśli chodzi o dwa dobre filmy Lucasa to Nadzieja i Imperium

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 stycznia 2025, 22:30

@JanuszRasista: co ciekawe przy Imperium Kontratakuje Lucas najmniej do powiedzenia miał xD (najlepszym filmem dlatego było)

Avatar nichiimishiari

29 stycznia 2025, 12:47

Filoni na swojej drodze by wepchnąć swoje oc w nadchodzącą produkcję

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2025, 12:52

@nichiimishiari: ngl, że ludzie Filoniego jechać nagle zaczęli a jeszcze lat temu kilka jako mesjasza, który sequele zdekanonizuje wcielenie drugie postrzegali go fakt niesamowicie bawi mnie. Sam wady jego wszystkie (OC swoich wciskanie wszędzie, dla kanonu ignorancję całkowitą) już w Wojnach Klonów widziałem, ale serial ten świętą krową z powodu jakiegoś w fandomie jest

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Rel

Chciał tylko pomóc

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nieuczciwa ocena

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka