Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Letycja

2 lutego 2025, 19:20

Moja sąsiadka przez pole jest dokładnie taka. Tak, to ta od strachu spowodowanego moim kotem. :
"Sąsiadka to dzisiaj pewnie cały dzień sprzątała?
-No dosłownie, padnięta jestem!
-To po co to robiłaś,miałaś syf?
-Nie!Bo jest niedziela!n-i-e-d-z-i-e-l-a!
-i? To jakiś ogólnopolski dzień umartwiania się poprzez latanie z mopem od 6-stej rano?"

Avatar Anantashesha

1 lutego 2025, 17:09

Ja pi*rdolę zdelegalizować rodziców.

Avatar damen66

2 lutego 2025, 01:53

@Anantashesha: ciebie zdelegalizować

Avatar Anantashesha

2 lutego 2025, 12:29

@damen66: To też.

Avatar SpicePanther

1 lutego 2025, 21:01

Jeśli ktoś nie ma jakiegoś hobby, czy zainteresowania to tak potem wygląda, że zajmuje swój wolny czas na sprzątaniu chociażby, by nie poczuć się bezużyteczny, czy coś... Moja matka tak właśnie ma, że ciągle narzeka, że musi posprzątać, choć nie ma kto jej tak naprawdę syfić w domu. Jakby i tego nie robiła to by nie miała na co narzekać, bo ani z nikim się nie spotyka, ani nie ma żadnego hobby, także ten...

Avatar KittyQueen

1 lutego 2025, 15:07

Ja sprzątam (zresztą moi rodzice też) kiedy mi się chce. Odkurzanie we wtorek o 17? Proszę bardzo, chętnie. Po co się męczyć w sobotę od rana jak można rozłożyć pracę. Raz kibel, raz pokój, raz kuchnie. Tyle

Avatar Boberek00

30 stycznia 2025, 16:58

Ja dostałem ochrzan za to że u szóstej byłem na nogach
bo po co tak wcześnie wstałem :/

Avatar Annika1

30 stycznia 2025, 18:38

@Boberek00: a jechałeś na szmacie?

Avatar proto_typu_EF

30 stycznia 2025, 17:02

czemu ona mówi o mnie?

Avatar ptasznik5

Edytowano - 30 stycznia 2025, 17:06

@proto_typu_EF: bo nie myjesz szmatą całego domu o 6

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar dominichouse
Dodane przez: dominichouse

Jakby trochę nie fair

To będzie bolało

Dobrze czasem się oderwać

Nie po oczach

Powodzenia

Otaczają mnie kłamcy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka