Moja sąsiadka przez pole jest dokładnie taka. Tak, to ta od strachu spowodowanego moim kotem. :
"Sąsiadka to dzisiaj pewnie cały dzień sprzątała?
-No dosłownie, padnięta jestem!
-To po co to robiłaś,miałaś syf?
-Nie!Bo jest niedziela!n-i-e-d-z-i-e-l-a!
-i? To jakiś ogólnopolski dzień umartwiania się poprzez latanie z mopem od 6-stej rano?"
Jeśli ktoś nie ma jakiegoś hobby, czy zainteresowania to tak potem wygląda, że zajmuje swój wolny czas na sprzątaniu chociażby, by nie poczuć się bezużyteczny, czy coś... Moja matka tak właśnie ma, że ciągle narzeka, że musi posprzątać, choć nie ma kto jej tak naprawdę syfić w domu. Jakby i tego nie robiła to by nie miała na co narzekać, bo ani z nikim się nie spotyka, ani nie ma żadnego hobby, także ten...
Ja sprzątam (zresztą moi rodzice też) kiedy mi się chce. Odkurzanie we wtorek o 17? Proszę bardzo, chętnie. Po co się męczyć w sobotę od rana jak można rozłożyć pracę. Raz kibel, raz pokój, raz kuchnie. Tyle
Komentarze
Odśwież2 lutego 2025, 19:20
Moja sąsiadka przez pole jest dokładnie taka. Tak, to ta od strachu spowodowanego moim kotem. :
"Sąsiadka to dzisiaj pewnie cały dzień sprzątała?
-No dosłownie, padnięta jestem!
-To po co to robiłaś,miałaś syf?
-Nie!Bo jest niedziela!n-i-e-d-z-i-e-l-a!
-i? To jakiś ogólnopolski dzień umartwiania się poprzez latanie z mopem od 6-stej rano?"
Odpisz
1 lutego 2025, 17:09
Ja pi*rdolę zdelegalizować rodziców.
Odpisz
2 lutego 2025, 01:53
@Anantashesha: ciebie zdelegalizować
Odpisz
2 lutego 2025, 12:29
@damen66: To też.
Odpisz
1 lutego 2025, 21:01
Jeśli ktoś nie ma jakiegoś hobby, czy zainteresowania to tak potem wygląda, że zajmuje swój wolny czas na sprzątaniu chociażby, by nie poczuć się bezużyteczny, czy coś... Moja matka tak właśnie ma, że ciągle narzeka, że musi posprzątać, choć nie ma kto jej tak naprawdę syfić w domu. Jakby i tego nie robiła to by nie miała na co narzekać, bo ani z nikim się nie spotyka, ani nie ma żadnego hobby, także ten...
Odpisz
1 lutego 2025, 15:07
Ja sprzątam (zresztą moi rodzice też) kiedy mi się chce. Odkurzanie we wtorek o 17? Proszę bardzo, chętnie. Po co się męczyć w sobotę od rana jak można rozłożyć pracę. Raz kibel, raz pokój, raz kuchnie. Tyle
Odpisz
30 stycznia 2025, 16:58
Ja dostałem ochrzan za to że u szóstej byłem na nogach
bo po co tak wcześnie wstałem :/
Odpisz
30 stycznia 2025, 18:38
@Boberek00: a jechałeś na szmacie?
Odpisz
30 stycznia 2025, 17:02
czemu ona mówi o mnie?
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2025, 17:06
@proto_typu_EF: bo nie myjesz szmatą całego domu o 6
Odpisz