memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 lutego 2025, 14:58
Wręcz imponujące
Odpisz
1 lutego 2025, 11:27
A co jeśli płynęli od góry?
1 lutego 2025, 14:59
@Dark_Later: no właśnie chciałem powiedzieć, że nie ta strona i od góry byłoby łatwiej.
Edytowano - 3 lutego 2025, 13:58
@Mysza404: w warunkach panujących blisko bieguna nie było by komfortowo podczas rejsu , nie biorę już pod uwagę masę pływającego lodu, oryginalnie to jednak płyneli blisko równika więc nie było problemu z zimnem
1 lutego 2025, 16:24
Wyprawa floty bałtyckiej
1 lutego 2025, 09:40
1 lutego 2025, 10:16
Ale to tylko teoria płaskoziemców.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 lutego 2025, 14:58
Wręcz imponujące
Odpisz
1 lutego 2025, 11:27
A co jeśli płynęli od góry?
Odpisz
1 lutego 2025, 14:59
@Dark_Later: no właśnie chciałem powiedzieć, że nie ta strona i od góry byłoby łatwiej.
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2025, 13:58
@Mysza404: w warunkach panujących blisko bieguna nie było by komfortowo podczas rejsu , nie biorę już pod uwagę masę pływającego lodu, oryginalnie to jednak płyneli blisko równika więc nie było problemu z zimnem
Odpisz
1 lutego 2025, 16:24
Wyprawa floty bałtyckiej
Odpisz
1 lutego 2025, 09:40
Odpisz
1 lutego 2025, 10:16
Ale to tylko teoria płaskoziemców.
Odpisz