Czasami po prostu ruszam ręką i...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zapraszamy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2014, 14:24
Do twojego mózgu zostaje przesłany impuls w mikro sekundę który "mówi" twojemu mózgowi które partie mięśni skurczyć byś mógł poruszyć kończyną...
Odpisz
16 sierpnia 2014, 14:25
@Lacoste: Jak? :D
Odpisz
16 sierpnia 2014, 14:29
sposobem ;-;
Odpisz
16 sierpnia 2014, 14:30
@Lacoste: Jakim? :D
Odpisz
16 sierpnia 2014, 14:43
Mózgowym.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 14:44
@R2_D2: To teraz wytłumacz mi: Skąd się bierze ten impuls ;-;
Odpisz
16 sierpnia 2014, 14:45
Z nerfuf.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 15:02
fajnym..
Odpisz
16 sierpnia 2014, 15:08
@R2_D2: A skąd się bierze w nerwach?
Odpisz
16 sierpnia 2014, 15:55
Z mózgu.
Odpisz
4 marca 2025, 08:24
@R2_D2: Móżdżastycznie
Odpisz
16 sierpnia 2014, 14:23
Jak ja.
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2015, 18:26
pozastanawiaj jak bo za**biście żyć jatak robie zwłascza na angliku
Odpisz
30 stycznia 2015, 18:27
Eee... Co?
Odpisz
30 stycznia 2015, 18:49
pomyśl sobie jak cudownie jest żyć
Odpisz
30 stycznia 2015, 19:10
A co do ma do mojego komentarza? ;-;
Odpisz
30 stycznia 2015, 19:29
to że napisałeś ja też do czasami ruszam ręką i...
...zastanawiam się jak ja to w ogóle robię
Odpisz
30 stycznia 2015, 19:32
A co myślenie o tym, jak za**biste jest życie ma wspólnego z ruszaniem ręką?
Odpisz
30 stycznia 2015, 19:33
nic tylko mówię
Odpisz
30 stycznia 2015, 19:58
Po co więc zwierzasz się właśnie mi?
Odpisz
30 stycznia 2015, 20:05
bo się podłożyłeś
Odpisz
30 stycznia 2015, 20:07
Jakimże sposobem?
Odpisz
30 stycznia 2015, 20:44
po prostu
Odpisz
31 stycznia 2015, 17:01
Bezsens.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 14:16
Używasz mięśni.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 14:24
@Quatum: Jak?
Odpisz
17 sierpnia 2014, 11:23
Normalnie.
Odpisz
17 sierpnia 2014, 02:02
czy naprawde większość jeja nie była jeszcze w 6 klasie...
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2014, 21:56
dziekuje ci moj problem rozwiazany!Edit:lacodte
Odpisz
16 sierpnia 2014, 16:58
ja tez tylko jasie zastanawiam jak ruszam palcami
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:29
A ja jak ruszam oczami
Odpisz
16 sierpnia 2014, 15:16
Wytłumaczę może, bo widzę, że większość osób nie wie, a jak ktoś wie, to ma błędne informacje. Nasz mózg produkuje impulsy elektryczne. Impulsy owe, po naszych nerwach, które działają jak przewody, wędrują do mięśni, które pod ich wpływem kurczą się. W ten właśnie, lub zbliżony do tego sposób poruszamy naszym ciałem.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 14:56
Ja tak cały czas mam i jak ja to kur*a robię:D
Odpisz
16 sierpnia 2014, 14:54
True story
Często sie nad tym zastanawiałem
Jak to kuźwa działa :D
Odpisz
16 sierpnia 2014, 14:49
biologia muther fucker
Odpisz