Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2025, 22:13
Jak to nie możesz pić piwa? Gragas dosłownie się z tego leczy
Odpisz
5 lutego 2025, 06:26
Moja ulubiona to chyba driud 2-5-0
Odpisz
7 lutego 2025, 11:15
@Katrina2712: moja ulubiona to wizard w wersji ultimate czy jak to się tam nazywa, hidden upgrade
Odpisz
7 lutego 2025, 18:10
@Darnook5151: jestem na to za głupia i nie wiem jak te ultimate ulepszyć. Mam już chyba wszystkie odblokowane, ale nigdy mi się nie pojawiło w trakcie rozgrywki możliwość ulepszenia.
Odpisz
7 lutego 2025, 11:14
Heroina jest lepsza od Ligi Legend.
A małpki, no to już za dzieciaka się grało na gry.pl w 1. część potem w drugą trzecią itd aż wydali na kąkuter chyba 4. Jako pierwszą
Odpisz
6 lutego 2025, 03:48
Renekton plush
Odpisz
4 lutego 2025, 21:52
Tymczasem ja, który gra w obydwa...
Odpisz
4 lutego 2025, 21:07
Małpy to świetna gra
Odpisz
4 lutego 2025, 18:35
W sumie zagrałbym w lol-a ale moja niechęć do grania na głównym ekranie i niemożność przestawienia ligi na drugi ekran bez losowego się go wyłączania działa jak naturalna bariera
Odpisz
3 lutego 2025, 20:27
Czemu w ogóle porównujesz BTD (Best Tower Defense) do LoL (League of Losers)?
Odpisz
3 lutego 2025, 20:26
Piwo 🍺 (a no i małpeczki też spoko)
Odpisz