Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IkarAviator

6 lutego 2025, 01:57

jestem absolutnie pod współpracę. Jestem damage dealerem lub supportem, healuję innych, wystawiam im kille, odwracam uwagę wroga, trzymam punkty jak obrona częstochowy. Tymczasem mój ziomek gra dualistami pod siebie i pod kille. Przegrywamy obaj, ale on na górze tabeli, ja na dole. To jest jego argument do wyższości. Kiedy czynię jakąś uwagę, zagłusza mnie "patrz tabela" i "skill issue". Wycisza commsy z resztą drużyny, bo "jest sam na małpy".
Niby oczywistym jest granie pod drużynę, ale jak się słucham jego "toksycznego" podejścia, to faktycznie coś ugrywam i przyznaję, on jest lepszy w te klocki. Powoli przekonuję się do założenia, że praca zespołowoa to mit, nie ma co supportować innych, tylko samemu robić kille, a teammate'ów wykorzystywać jak mięso armatnie. No kiedy próbuję być pro-teamwork, dostaję brutalnego reality checka

Avatar bulkax

7 lutego 2025, 10:39

@IkarAviator: rel zawsze lece pierwszy i jak nie zrobię entry killa to sojusznicy się chwalą refragami

Avatar Lakikus

7 lutego 2025, 10:46

@IkarAviator: Bo taka jest prawda. Na niskich ligach ludzie nie będą umieli wykorzystać tego, że poświęcasz się dla nich i lepiej jest grać pod siebie. Jak wygrasz to się ucieszysz, jak przegrasz to dlatego, że u przeciwników był lepszy. Albo na flance miałeś tak słabego że się zastanawiasz jak doszedł do takiego rankingu
Sytuacja nie dotyczy 5% najlepszych graczy, gdzie wiedzą o co chodzi w grze oraz rozgrywek pełną drużyną gdzie się można komunikować.

Avatar TrueStoryGuy

7 lutego 2025, 11:50

@IkarAviator: Teamwork działa wtedy, kiedy każdy w drużynie wpierw potrafi o siebie zadbać. Najgorsi gracze nawet z drużyną nie staną się lepsi. W skrócie współpraca działa, gdy umiejętności drużyny są zbalansowane (na podobnym poziomie). Do współpracy też potrzeba mózgu, a większość ludzi podczas gry go wyłącza.

Avatar Darnook5151

7 lutego 2025, 10:52

Nie wiem, w co za gówno grasz, ale pewnie CS albo liga, bo gry w które ja gram można gadając na czacie z randomami z neta świetnie się bawić parę godzin i dobrze współpracować.

Avatar Mijak

5 lutego 2025, 23:24

Ja tam zawsze chcę współpracować z drużyną, jeśli ta współpraca polega na tym, że wszyscy robią co ja chcę żeby robili.

Avatar Niemadrogi

Edytowano - 6 lutego 2025, 09:28

@Mijak: Pozycja Lidera! Każda drużyna potrzebuje takiej osoby!

Avatar CzerwonyPoniacz

5 lutego 2025, 21:36

Fałsz
Ani nikt nie chce wygrać gry, ani nie chce grać drużynowo
Kto grał w kompetetiv gry ten wie

Avatar Boberek00

5 lutego 2025, 21:22

ostateczności każdy frendluje

Avatar Leszy

5 lutego 2025, 21:22

Avatar Boberek00

5 lutego 2025, 21:29

@Leszy: Team Fortess gdzie ludzie olewają zadanie na mapie i tańcują lub piszą na chacie

Avatar Kj0603

5 lutego 2025, 21:35

@Boberek00: to jest najlepszy random event
Bo wtedy wszyscy są przyjaciólmi
Póki nie przyjdzie jeden niszczyciel dobrej zabawy i usmiechów dzieci i zacznie wszystkich zabijać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Pilne

Lekko nie będzie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka