Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2025, 20:42

Polecam piankowe wkładki. Dobrze izolują od otoczenia

Avatar Shrexbox

6 lutego 2025, 20:44

mi chodzi w meie o słuchanie swojej muzyki bez podgłaśniania słuchawek na fulla bo to szkodzi na uszy

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2025, 20:46

@Shrexbox: Takie coś zakładasz zamiast gumek w słuchawkach

Avatar Shrexbox

6 lutego 2025, 20:50

a można to jakoś zamontować do tych słuchawek na bluetooth żeby słyszeć tylko muzyke w słuchawkach?

Avatar Niemadrogi

6 lutego 2025, 21:07

Nie no. To się montuje pomiędzy drzwiami, a ścianą by jej nie obijać.

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2025, 21:34

@Shrexbox: Nie ma znaczenia czy słuchawki są na bluetooth byle były dokanałowe. Zdejmujesz gumową nakładkę i na jej miejsce umieszczasz piankową która lepiej izoluje dźwięki z otoczenia

Avatar Shrexbox

7 lutego 2025, 09:12

dziękuje. Jeśli się spotkamy za życia to postawie ci piwo co ty na to?

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2025, 19:39

@Shrexbox: Dzięki, ale dla mnie bezalkoholowe

Avatar Shrexbox

8 lutego 2025, 13:03

+1

Avatar Figarus

7 lutego 2025, 16:33

Ja, kiedy ludzie słuchający muzyki z głośnika:

Avatar Figarus

7 lutego 2025, 16:34

@Figarus: Ja, kiedy ludzie słuchają Cypisa:

Avatar Figarus

7 lutego 2025, 16:34

@Figarus: Ja, kiedy ludzie:

Avatar Ekspres_kolbowy

7 lutego 2025, 20:06

@Figarus: co drugiego wybatożyć i będzie w miarę normalnie.

Avatar Papasmerf44

7 lutego 2025, 19:37

Jakie to szczęście, że u mnie tak nie było.

Avatar PazDaniXxXx

7 lutego 2025, 18:26

Jaki wy macie z tym problem Cypis jest fajny bezbeki

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2025, 18:51

Avatar PazDaniXxXx

7 lutego 2025, 19:41

chodzi o to że taka muzyka mi nie przeszkadza i lubię ją, sam nie puszczam

Avatar Katrina2712

7 lutego 2025, 18:18

Ostatnio mi tak na wycieczce integracyjnej zrobili. W trakcie powrotu kierowca autobusu, dla uciechy pijaków z tyłu, włączył disco polo na full na głośnikach z czego jeden mi nad głową wył. Nie wiem jak ktokolwiek byl w stanie słyszeć cokolwiek innego niż to. Koleżanka miała wygłuszające słuchawki to nawet nie odczuła, ale ja miałam zwykłe jak nacodzień (wolę słyszeć z grubsza co się dzieje na około), więc byłam tym niszczycielem zabawy który poprosił go o przyciszenie. O dziwo ludzie mnie nie zjedli zywcem

Avatar Niemadrogi

6 lutego 2025, 21:06

Cypis żyje?

Avatar QWERT_47

6 lutego 2025, 21:31

Avatar Shrexbox

7 lutego 2025, 09:11

@Niemadrogi: Sí señor

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

A jednak zrobili to w ten sposób

Nie znoszę kleszczy

Żartownisie

Dwa oblicza

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka