@Shrexbox: Nie ma znaczenia czy słuchawki są na bluetooth byle były dokanałowe. Zdejmujesz gumową nakładkę i na jej miejsce umieszczasz piankową która lepiej izoluje dźwięki z otoczenia
Ostatnio mi tak na wycieczce integracyjnej zrobili. W trakcie powrotu kierowca autobusu, dla uciechy pijaków z tyłu, włączył disco polo na full na głośnikach z czego jeden mi nad głową wył. Nie wiem jak ktokolwiek byl w stanie słyszeć cokolwiek innego niż to. Koleżanka miała wygłuszające słuchawki to nawet nie odczuła, ale ja miałam zwykłe jak nacodzień (wolę słyszeć z grubsza co się dzieje na około), więc byłam tym niszczycielem zabawy który poprosił go o przyciszenie. O dziwo ludzie mnie nie zjedli zywcem
Komentarze
Odśwież6 lutego 2025, 20:42
Polecam piankowe wkładki. Dobrze izolują od otoczenia
Odpisz
6 lutego 2025, 20:44
mi chodzi w meie o słuchanie swojej muzyki bez podgłaśniania słuchawek na fulla bo to szkodzi na uszy
Odpisz
6 lutego 2025, 20:46
@Shrexbox: Takie coś zakładasz zamiast gumek w słuchawkach
Odpisz
6 lutego 2025, 20:50
a można to jakoś zamontować do tych słuchawek na bluetooth żeby słyszeć tylko muzyke w słuchawkach?
Odpisz
6 lutego 2025, 21:07
Nie no. To się montuje pomiędzy drzwiami, a ścianą by jej nie obijać.
Odpisz
6 lutego 2025, 21:34
@Shrexbox: Nie ma znaczenia czy słuchawki są na bluetooth byle były dokanałowe. Zdejmujesz gumową nakładkę i na jej miejsce umieszczasz piankową która lepiej izoluje dźwięki z otoczenia
Odpisz
7 lutego 2025, 09:12
dziękuje. Jeśli się spotkamy za życia to postawie ci piwo co ty na to?
Odpisz
7 lutego 2025, 19:39
@Shrexbox: Dzięki, ale dla mnie bezalkoholowe
Odpisz
8 lutego 2025, 13:03
+1
Odpisz
7 lutego 2025, 16:33
Ja, kiedy ludzie słuchający muzyki z głośnika:
Odpisz
7 lutego 2025, 16:34
@Figarus: Ja, kiedy ludzie słuchają Cypisa:
Odpisz
7 lutego 2025, 16:34
@Figarus: Ja, kiedy ludzie:
Odpisz
7 lutego 2025, 20:06
@Figarus: co drugiego wybatożyć i będzie w miarę normalnie.
Odpisz
7 lutego 2025, 19:37
Jakie to szczęście, że u mnie tak nie było.
Odpisz
7 lutego 2025, 18:26
Jaki wy macie z tym problem Cypis jest fajny bezbeki
Odpisz
7 lutego 2025, 18:51
@PazDaniXxXx:
Odpisz
7 lutego 2025, 19:41
chodzi o to że taka muzyka mi nie przeszkadza i lubię ją, sam nie puszczam
Odpisz
7 lutego 2025, 18:18
Ostatnio mi tak na wycieczce integracyjnej zrobili. W trakcie powrotu kierowca autobusu, dla uciechy pijaków z tyłu, włączył disco polo na full na głośnikach z czego jeden mi nad głową wył. Nie wiem jak ktokolwiek byl w stanie słyszeć cokolwiek innego niż to. Koleżanka miała wygłuszające słuchawki to nawet nie odczuła, ale ja miałam zwykłe jak nacodzień (wolę słyszeć z grubsza co się dzieje na około), więc byłam tym niszczycielem zabawy który poprosił go o przyciszenie. O dziwo ludzie mnie nie zjedli zywcem
Odpisz
6 lutego 2025, 21:06
Cypis żyje?
Odpisz
6 lutego 2025, 21:31
@Niemadrogi: nie
Odpisz
7 lutego 2025, 09:11
@Niemadrogi: Sí señor
Odpisz