Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZiemniakWaszPan

5 grudnia 2024, 00:03

Stary widać po mnie?

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 20:50

HAHA O LOL JAKIE ZA**BISTE XDDDDDDDDDD

Avatar jacek1s

13 sierpnia 2014, 20:53

Aż ku*wa musiałem sie mamie pochwalić jaki za**bisty obrazek LOOOOOL XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD #NONIEMOGE!!!!1!11!11

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 20:56

@jacek1s: HEHE fajne A WIERZ RZE JA JEZDEM NAJlepszYM FANEM BLOWA

Avatar jacek1s

13 sierpnia 2014, 21:04

NJE PraFDA bo JA JEzTem JeGO Chłuopakjem

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 21:05

@jacek1s: ALE ON JEZD MOJIM WÓJKIEM I JA GO KOHAM I POTNA E SIE ZA NJEGO

Avatar jacek1s

13 sierpnia 2014, 21:08

Nje puafta !

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2014, 21:31

@jacek1s: PUAFTA

Avatar WolfWolfyWolf

15 sierpnia 2014, 02:50

olej nie gadaj z tą kanapką ona ma żadki zespół pomidora

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2014, 11:39

@WolfWolfyWolf: Ale mamo...

Avatar WolfWolfyWolf

15 sierpnia 2014, 12:52

nie jestem twoją mamą chce mnieć dobry olej jak robię kanapki olejne

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2014, 13:24

@WolfWolfyWolf: Czyli że jestem adoptowany? :O WYKORZYSTAŁAŚ MNIE TY WREDNA BABO!

Avatar WolfWolfyWolf

15 sierpnia 2014, 13:54

Jestem Wilkiem Alfa a twoja matka to kanapka tak poznałeś swojego brata

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2014, 15:59

@WolfWolfyWolf: JAK TO?! TY WREDNA BABO NIENAWIDZĘ CIĘ! IDĘ DO MOJEJ MATKI!

Avatar WolfWolfyWolf

15 sierpnia 2014, 21:22

uno jestem samcem alfa des nie masz matki...wilali ją

Avatar WolfWolfyWolf

15 sierpnia 2014, 02:50

w bani* i w sercu c:

Avatar bylejakbylegdzie

13 sierpnia 2014, 20:08

było 0 (0) a jak dałem 5 to jest 5 (5)

Avatar Fantie

13 sierpnia 2014, 20:15

@bylejakbylegdzie: Podejrzane :D

Avatar Pstrong_Maciej

13 sierpnia 2014, 21:47

@bylejakbylegdzie: Jakbyś dał 3 to by było 3 (3)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #mina, #obraz, #nóż

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ładne rzeczy

Pozdrawiam świetliki

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka