memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 lutego 2025, 20:29
Ja mam 16 i już mnie to cieszy
Odpisz
17 lutego 2025, 10:27
@TeaGuy: tez mam 16 chodz sie r....c
17 lutego 2025, 22:00
@pawelec323232e2: nah
18 lutego 2025, 05:46
@TeaGuy: tylko żartowałem. J...c margaryne, najlepsze maslo zrobione z mleka swiezego prosto od krowy pani gosi
18 lutego 2025, 05:47
@TeaGuy: ser tak samo. Ten z biedry sie nie ciagnie i jest do ...ja
22 lutego 2025, 12:43
@pawelec323232e2: dino i lewiatan najlepsze, chociąz najlepsiewjsze małe sklepiki i euro
22 lutego 2025, 13:03
@TeaGuy: dino sie zrobilo bardzo drogie
15 lutego 2025, 13:52
Ser kaszëbsczi jest najlepszy.
12 lutego 2025, 21:32
Mam 17 i mnie też to cieszy.
11 lutego 2025, 20:05
Rel
11 lutego 2025, 13:27
Ser królewski najlepszy
11 lutego 2025, 13:19
Lubię Włoszczowski. Dobry ser
11 lutego 2025, 11:22
Nie lubię sera. Jakoś mi po prostu nie smakuje, większość rodzajów. Może to specyficzny smak, który mnie odrzuca do siebie, albo może jest to ogólna niechęć do wyrobów mlecznych. Nie wiem.
11 lutego 2025, 12:00
@TrueStoryGuy: Nie martw się. Będąc dzieciakiem uwielbiałem ser... Teraz jakoś mnie odpycha i tylko topiony przechodzi mi przez usta.
11 lutego 2025, 12:25
@Figarus: Podtapiaj w wannie każdy rodzaj sera
11 lutego 2025, 13:07
@TrueStoryGuy: Mam tak samo, tylko że mam jakąś niechęć do mleka bardziej.
8 lutego 2025, 15:56
Ser. . . . Heh
8 lutego 2025, 16:23
co się śmiejesz jak głupi do sera
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 lutego 2025, 20:29
Ja mam 16 i już mnie to cieszy
Odpisz
17 lutego 2025, 10:27
@TeaGuy: tez mam 16 chodz sie r....c
Odpisz
17 lutego 2025, 22:00
@pawelec323232e2: nah
Odpisz
18 lutego 2025, 05:46
@TeaGuy: tylko żartowałem. J...c margaryne, najlepsze maslo zrobione z mleka swiezego prosto od krowy pani gosi
Odpisz
18 lutego 2025, 05:47
@TeaGuy: ser tak samo. Ten z biedry sie nie ciagnie i jest do ...ja
Odpisz
22 lutego 2025, 12:43
@pawelec323232e2: dino i lewiatan najlepsze, chociąz najlepsiewjsze małe sklepiki i euro
Odpisz
22 lutego 2025, 13:03
@TeaGuy: dino sie zrobilo bardzo drogie
Odpisz
15 lutego 2025, 13:52
Ser kaszëbsczi jest najlepszy.
Odpisz
12 lutego 2025, 21:32
Mam 17 i mnie też to cieszy.
Odpisz
11 lutego 2025, 20:05
Rel
Odpisz
11 lutego 2025, 13:27
Ser królewski najlepszy
Odpisz
11 lutego 2025, 13:19
Lubię Włoszczowski. Dobry ser
Odpisz
11 lutego 2025, 11:22
Nie lubię sera. Jakoś mi po prostu nie smakuje, większość rodzajów. Może to specyficzny smak, który mnie odrzuca do siebie, albo może jest to ogólna niechęć do wyrobów mlecznych. Nie wiem.
Odpisz
11 lutego 2025, 12:00
@TrueStoryGuy: Nie martw się. Będąc dzieciakiem uwielbiałem ser... Teraz jakoś mnie odpycha i tylko topiony przechodzi mi przez usta.
Odpisz
11 lutego 2025, 12:25
@Figarus: Podtapiaj w wannie każdy rodzaj sera
Odpisz
11 lutego 2025, 13:07
@TrueStoryGuy: Mam tak samo, tylko że mam jakąś niechęć do mleka bardziej.
Odpisz
8 lutego 2025, 15:56
Ser.
.
.
.
Heh
Odpisz
8 lutego 2025, 16:23
co się śmiejesz jak głupi do sera
Odpisz