Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Nie idź!
Nieuczciwa ocena
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2022, 21:58
Odpisz
26 czerwca 2018, 11:30
A ten pan to co?
Odpisz
10 listopada 2017, 21:26
Ktoś tu zapomniał o tych panach
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:13
A chińskie bajki to gdzie? To one głównie niszczą umysły większości gimbów ;p
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:42
@NataszaIv: Ej! obrażasz moją godność... -_-
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:48
@eenika987: I dobrz :P
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:49
@eenika987: Spadaj gimbie oglądać swoje chińskie bajki... I tak poza tym to pewnie nie masz ani przyjaciół, ani znajomych, bo całymi dniami i pewnie też nocami oglądasz te bajki, co? I czym tu się jarać? Dziwne postaci z wysokim głosikiem drą ryja przez cały odcinek i gdzie tu jest ''przekaz'' jak to mówicie ;p
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:51
@NataszaIv: Wiesz co Ci powiem? Mówiąc na to "Chińskie bajki" obrażasz też Chiny...no chyba że mówisz o np. "Legend of Nezha" czyli kreskówka oparta na legendzie Chińskiej, jeżeli chodzi Ci o anime, to nie trzeba nie mieć przyjaciół żeby ich nie oglądać. Można oglądać anime, ale ma się przyjaciół.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:56
Dobra, ale teraz mówisz o względnie normalnych osobach ;) a mi bardziej chodziło o fanatyków, a tacy na pewno nie maja przyjaciół :D
Odpisz
16 sierpnia 2014, 20:08
@NataszaIv: no właśnie
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2014, 21:56
@NataszaIv: Dobra pani RandomieNataszalv niech sobie stąd idzie i zagra w mortal combata, bo widzę że niedobór PS3/Xbox360 w mózgu Ci przewraca -.- a co inni mają powiedzieć o twoim szajsie ? to jest chore i na psyche wjeżdża dla "GIMBÓW" -.-. Każdy ogląda i lubi co chce. Może odejdź od komputera i pomyśl o swoim życiu.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 22:06
@skate07071: Tak, tak, przecież przecież każdy fan będzie bronił swego ;p do twojej wiadomości już dawno skończyłam 5-tą klasę i nie będę się słuchać nieletniego ;) i będę najeżdżać na takie CHORE osoby jak ty i inni, bo to co się dzieje przez te głupie bajki jest niewyobrażalne. Wszędzie, gdzie tylko pójdę jest ten szajs. I wiedz jedno - mam bogatsze życie towarzyskie niż ty, chory człowieku.
P.S. Skąd wiesz, że jestem fanką Mortal Kombat, co? ;p
Odpisz
16 sierpnia 2014, 23:15
@NataszaIv:
Kto by pomyślał że znajdę tak tępą osobę jak ty....
Po pierwsze to nie bajka, tylko kreska i ANIME jak i MANGA jest robiona wyłącznie w Japonii inaczej nie można tego tak nazwać.
Nie obejrzałaś ani jednego odcinka ogarniętego anime np SnK lub Death Note i masz spiny i ból dupy.
Jesteś po prostu tępą dzidą, która się nie zna a komentuje.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 23:56
@NataszaIv: Oczy są zwierciadłem do duszy...W twoim przypadku na avatarze te oczy są dość duże. To jest chore jak sku*wy***, bo w jakiej normalniej grze wyrywają sobie głowy z kręgosłupem i potem jeszcze pierd***** z całej pary że ten się rozsypie. Tak jak powiedział przedmówca - jesteś dzidą z tępym drewnianym grotem.
Odpisz
17 sierpnia 2014, 00:19
@skate07071: Ta, bo lepiej patrzeć na jakieś azjatyckie gó*no gdzie przez caaały odcinek słodkie dziewczynki z różowymi włosami oraz oczami wychodzącymi z orbit drą ryja, co..? i jeszcze coś - co ja będę się przejmowała takimi ludźmi jak wy? Grube, leniwe, całe dnie siedzą przed kompem i wszystkim trują dupę tym ścierwem...
Odpisz
17 sierpnia 2014, 00:23
I co? wg. mnie każde anime jest takie same, bo - darcie ryja, poryta fabuła, oczy wychodzące orbit, krainy niczym z jakiegoś słabego fantasy. I tak jest w każdym, absolutnie każdym anime które kiedykolwiek widziałam, a uwierz mi, sporo tego ścierwa w internecie jest.
Odpisz
17 sierpnia 2014, 00:29
@NataszaIv: Takiego wielkiego gówna jak ty nie widziałem od kiedy miałem internet. Grube ? leniwe ? wiesz co to lustro ? idź usiądź na ps3/xbox360 i sraj pod swoje leniwe, tłuste, dupsko jedząc tanie podróby chipsów i grając w mortal kombata. Nie każde anime jest takie same. Inne są za**biste a z niektórymi przesadzają. Widać że życia towarzyskiego zero.
Odpisz
17 sierpnia 2014, 00:33
@skate07071: Aha, z faktu mam głęboko te wasze ścierwa to nie mam życia towarzyskiego, serio? Masz 17 lat, a zachowujesz się jak jakiś wściekły, niewychowany gówniarz który umysłowo jeszcze z gimby nie wyszedł... Jesteś naprawdę żałosny, lecz się ;p
Odpisz
17 sierpnia 2014, 00:44
@NataszaIv: Mam 17 lat, ALE lubie pooglądać jakieś anime. Moje pierwsze zaczęło się od DBZ i to było za**biste. Muszę to powiedzieć. Ty powinnaś się leczyć, bo skoro masz te 18 lat to po co takie rzeczy krytykujesz ? myśle że jesteś na tyle dorosłą żeby napisać ten ostatni komentarz , w którym nie będziesz kontynuowała tej bezsensownej kłótni, i zarazem ją zakończysz.
Odpisz
17 sierpnia 2014, 00:49
@skate07071: Skoro tylko lubisz sobie pooglądać jakieś anime, to czemu od razu wyskakujesz do mnie z jakimiś sapami, tak, jakbyś był jakimś chorym umysłowo obrońcą anime? ;p I masz rację, nie ma sensu dalej ciągnąć kłótni która mogłaby potrwać całe lata, bo mam sporo do powiedzenia na ten temat. Koniec.
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2014, 20:36
@NataszaIv: Edit...
Nie ważne...
Odpisz
29 grudnia 2014, 11:19
@NataszaIv: Ty wiesz że są normalne anime z przekazem? racja mało ich ale są.
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2017, 18:04
@NataszaIv: dałabym ci więcej strzałek w dół, ale są limity. Poza tym, anime nie ogranicza się do hentai i Naruto. Jest dużo rodzajów, od twoich z "porytą fabułą" do tzw "okruchy życia" które raczej nie dzieją się w niezwykłej krainie.
Odpisz
24 lutego 2019, 02:11
@NataszaIv: Patrząc na to po latach widać że jesteś/byłaś debilem
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:05
Z kucykami można walczyć, ale nie można wygrać.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:36
@Ontariel: Aż sobie to ustawię jako sygnaturę na forum.
Odpisz
13 grudnia 2014, 13:08
@Ontariel: jeszcze się przekonamy...
Odpisz
28 marca 2016, 16:35
@Ontariel: zapamiętaj, czego nie zniszczy człowiek zrobi to ten koleszka:
Odpisz
17 listopada 2014, 19:10
wole niszczyc stare demony
Odpisz
23 września 2014, 20:28
czemu pony są złe
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:45
Boże chroń mnie przed tym shitstormem.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 15:59
Zna ktoś autora? .-.
Odpisz
13 sierpnia 2014, 23:52
Spalić kucyki! Szatan się nimi posługuję! Kucyki to zło piekielne!
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2014, 19:03
@TimeOfMy: Zło piekielne, mówi ktoś kto ma jako avka kucyka my litlle poney
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:05
@asdf0: to był sarkazm -_-
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:05
@DarkTicTacPL: cii nieważne
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:11
@DarkTicTacPL: Moze nie wiedzial co to jest sarkazm...
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:15
@asdf0: Niedługo zacznę pisać (Sarkazm) w każdym komentarzu. Bo takie bałwany same nie potrafią rozróżnić.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:17
@TimeOfMy: To se pisz, kto ci zabroni ?
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:19
@Skipero857: Wtedy cały komentarz traci swoją magię...
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:21
@TimeOfMy: Pisz co chcesz.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 19:56
@TimeOfMy: O co ci chodzi? Wyraziłem tylko swoje zdanie, a ty już zaczynaż obrażać
Odpisz
17 sierpnia 2014, 22:15
@TimeOfMy: Gryfy zawsze były lepsze.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 21:01
Ludzie to tylko zabawki! Co Ci może zrobić zabawka!? To ludzie są źli, a nie zabawki! Człowiek może Cię zabić, a zabawka nie! Przestańcie z tym! To tak jakby powiedzieć że Disney jest zły! Poza tym, Monster High i My Little Pony jest Diseya.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 21:51
@RarityWolf: ...I do dupy. Moja siostrzenica tyle się naoglądała tego gówna że przez 2 dni myślała że jest wampirzym kotem -.- to jest chore i niedorzeczne, żeby te gówniane i chore "Bajki" były dla dzieci.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 22:06
@RarityWolf: My Little Pony jest od Hasbro
Odpisz
16 sierpnia 2014, 23:20
@skate07071: tak dzieci robią... moja 3-letnia siostra uważa że jest strażakiem a następnego dnia jest ciężarówką:)
Odpisz
16 sierpnia 2014, 23:58
@Domciaa: No wiesz... 1 odc MONSTER HIGH pseudo bajki i od razu jest wampirem albo wilkołakiem i znajdzie sobie przystojnego wampira na balu potworów w szkole ;( to jest smutne i chore co bajki robią z dziecmi
Odpisz
17 sierpnia 2014, 00:22
@skate07071: no tak, to współczesna "księżniczka i książe" :( kiedyś małe dziewczynki chciały być księżniczkami a nie jakimiśtam wampirami czy wilkołakami, więc rozumiem czemu cię to denerwuje
Odpisz
17 sierpnia 2014, 00:24
@Domciaa: Szczerze to zabroniłem jej to oglądać. Powiedziałem że kiedyś do niej taki przyjdzie i ją zje ;p
Odpisz
17 sierpnia 2014, 01:13
@skate07071: hahaha XD
Odpisz
17 sierpnia 2014, 01:30
@Domciaa: Teraz śpi, ale ciekawe czy poskutkuje :P Oby, bo nie chce oglądać tego gówna z koziej dupy wzięte
Odpisz
17 sierpnia 2014, 11:39
@RarityWolf: oglądnij sobie laleczke chucky.
Odpisz
17 sierpnia 2014, 10:36
Tylko garstka ludzi twierdzi że w tym drzemie szatan (np: Natanek). W każdej grupie społecznej znajdą się pomyleńcy. Tylko najgorsze jest to że (jeśli chodzi o duchowieństwo) te spaczone poglądy przypisywane są wszystkim księżom. To straszne jak jeden człowiek może zniszczyć reszcie reputacje.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 21:42
moja kuzynka ma 8 lat i nie lubi sroletty i dupa high ale jej mama jej kupuje piorniki z sloletta i ruzne SZAJSY z tych niby bajek :s
Odpisz
15 sierpnia 2014, 23:38
A bieber ? Gdzie ten diabeł ?!
Odpisz
16 sierpnia 2014, 20:20
NA WAKACJACH ;p
Odpisz
16 sierpnia 2014, 20:13
Monster high to najgorsza bajka jaką widziałem. Szkoda mi dziewczyn, które to lubią. Jeden wielki SZAJS.
Odpisz