Wyślij dziecko paczkomatem, a wygłodniały trochę zje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zdeklasowani znowu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
A, okej
Były nóżki, nie ma nóżek
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2025, 13:12
Für InPostland!
Odpisz
11 lutego 2025, 13:13
@MemyLubieMemy: żyjemy w InPolsce
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2025, 13:14
@Murarzowa: we live InPoland
InSociety
InPost civilisation
In InPost civilisation you need to deliver packages to live.
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2025, 13:15
@Murarzowa: Żyjemy w InPospołeczeństwie 😔
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2025, 13:16
@MemyLubieMemy: jak jesteś InPost noob to mieszkasz w skrytce na koperty, InPost pro w dużej skrytce na paczki, a InPost legendy żyją komfortowo z tyłu dostawczaka InPost.
Odpisz
14 lutego 2025, 16:10
@Murarzowa: In InPost civilization nobody chooses a Kurier. It's better to be safe and take a Paczkomat rather than risk getting an Awizo for getting the package to your doorstep.
Odpisz
13 lutego 2025, 22:18
Kolejne wybory zostaną przeprowadzone za pomocą paczkomatów
Odpisz
11 lutego 2025, 14:16
co mnie ominęło
Odpisz
11 lutego 2025, 14:29
@Xardax: tusk powiedział, że chce deregulacji i powierzył to prezesowi InPost.
Pierwszy pomysł prezesa?
Możliwość zwolnienia bez zapowiedzi po miesiącu.
Odpisz
11 lutego 2025, 15:16
@Murarzowa: ja bym obstawiał, że prędzej dobiją to, co zostało z poczty polskiej, żeby Brzoska mógł to przejąć
Odpisz
11 lutego 2025, 15:21
@struskawka: k...a nie nie nie
Odpisz
13 lutego 2025, 18:25
@Xardax: bardzo dobrze że oddał to przedsiębiorcy bo on wie jakie problemy są na rynku jako prywatny właściciel
Odpisz
13 lutego 2025, 21:59
Może też iść w monopolizacje i regulowanie w taki sposób, że konkurencja będzie musiała płacić niewspółmiernie więcej od jego firmy, a nowe będą miały trudniej wejść na rynek.
Konsultowanie zmian z osobami które są powiązane albo interesują się danym rynkiem jest wskazane, ale powierzenie zmian osobie która ma osobiste zyski w zmianach może być kontrproduktywne i zmieni prawo na tylko swoją korzyść.
Bogaci ustalają prawo aby być jeszcze bogatsi kosztem reszty społeczeństwa to brzmi jak recepta na rewolucję.
Odpisz
11 lutego 2025, 14:37
Brzoska to będzie autentyczny polski Musk
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2025, 10:43
@Hacjul: no, szykuj się na pozew, on tego na pewno tak nie zostawi
Albo od razu publikuj przeprosiny, tak na wszelki wypadek
Odpisz