Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zloty_bambus

14 lutego 2025, 18:18

Pamiętam to z starego kompa 🥲

Avatar
Mateoninho

18 lutego 2025, 08:44

@Zloty_bambus: Ja tak samo, piękne czasy
[*] Mój stary komputer (2007-2018)

Avatar chleb_pszenny

13 lutego 2025, 07:47

Saper to moja ulubiona gra

Avatar chleb_pszenny

13 lutego 2025, 07:50

@chleb_pszenny: A tu macie wyjaśnienie z Wikipedii;
Saper – bardzo rozbudowana gra wojenna w trybie FPS, łącząca w sobie elementy gry strategicznej, logicznej i wojennej. Prawdopodobnie najlepszy program wydany przez Microsoft.

Avatar chleb_pszenny

13 lutego 2025, 07:52

@chleb_pszenny: A tutaj jego zalety
•Możliwość przegrania z botem.
•Niesamowity klimat, ciągłe trzymanie gracza w napięciu.
•Niezwykle realistyczna grafika 3D, oparta na silniku Frostbite 12 oraz bibliotekach DirectX 15.2 i Shaderach 20.12. ◦Są pogłoski, że Saper powstanie w wersji 7D. Gdy przegrasz, piCenzura2.svgnie cię mina!

•Wysokiej jakości multiprzestrzenny dźwięk, doskonale oddający dynamikę gry.
•Wysoki poziom sztucznej inteligencji komputerowych przeciwników.
•Duży wybór dostępnych misji, kampanii i trybów gry.
•Rozbudowany tryb multiplayer.
•Prostota obsługi.
•Niskie wymagania sprzętowe (Windows od 3.0 do Windows 11 i wszystkie wersje MS-DOS-a).
•Niezwykle rozbudowane małe, średnie i duże mapy.
•Niezwykle dużo postaci do wybrania.
•Możliwość edytowania i tworzenia własnych plansz w rozbudowanym edytorze.
•Tryb Szybka gra losowo generujący mapę na potrzeby danej rozgrywki.
•Tryb Battle Royale przeznaczony dla 100 graczy.
•W nowej wersji powstał niesamowity tryb gry "Ogród", w którym miny są zastąpione przez kwiaty. Idealne dla dzieci
•Wyważony poziom trudności.

Avatar Maly_KSIAZE

12 lutego 2025, 15:10

Pamiętam, że przy wyborze rozdania w feecell można było ustawić numery -1 czy -2..

Avatar Oldjedai

12 lutego 2025, 14:59

Tęsknie za tymi cudami

Avatar LadyDialga

12 lutego 2025, 14:54

Ostatnie 10 minut na informatyce w podstawówce core

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2025, 14:29

Saper to niedoceniana w dzisiejszych czasach gra

Avatar DHF1232

12 lutego 2025, 14:03

Robienie prostokątów na pulpicie

Avatar Lakikus

12 lutego 2025, 11:08

Ja rozumiem, ale żeby Space cadet 3D pinball nie było to już słabo z nami. Nie możemy oddawać naszych exlusivuw.

Avatar Jadeja

Edytowano - 12 lutego 2025, 07:50

Grałem jak windowsa Vista miałem, jeszcze ink ball był

Avatar szimio

11 lutego 2025, 23:23

"Kurde, znowu neta nie ma..."

Avatar Talerz

11 lutego 2025, 22:51

Purble place mentioned 💪

Avatar Boberek00

11 lutego 2025, 15:34

Garrys mod

Avatar
Mateoninho

11 lutego 2025, 15:33

Mahjong Titans my beloved

Każdą grę uwielbiałem, ale w tą konkretną najwięcej grałem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ładne rzeczy

Fajnie że odpowiedzieli

To będzie bolało

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka