@chleb_pszenny: A tu macie wyjaśnienie z Wikipedii;
Saper – bardzo rozbudowana gra wojenna w trybie FPS, łącząca w sobie elementy gry strategicznej, logicznej i wojennej. Prawdopodobnie najlepszy program wydany przez Microsoft.
@chleb_pszenny: A tutaj jego zalety
•Możliwość przegrania z botem.
•Niesamowity klimat, ciągłe trzymanie gracza w napięciu.
•Niezwykle realistyczna grafika 3D, oparta na silniku Frostbite 12 oraz bibliotekach DirectX 15.2 i Shaderach 20.12. ◦Są pogłoski, że Saper powstanie w wersji 7D. Gdy przegrasz, piCenzura2.svgnie cię mina!
•Wysokiej jakości multiprzestrzenny dźwięk, doskonale oddający dynamikę gry.
•Wysoki poziom sztucznej inteligencji komputerowych przeciwników.
•Duży wybór dostępnych misji, kampanii i trybów gry.
•Rozbudowany tryb multiplayer.
•Prostota obsługi.
•Niskie wymagania sprzętowe (Windows od 3.0 do Windows 11 i wszystkie wersje MS-DOS-a).
•Niezwykle rozbudowane małe, średnie i duże mapy.
•Niezwykle dużo postaci do wybrania.
•Możliwość edytowania i tworzenia własnych plansz w rozbudowanym edytorze.
•Tryb Szybka gra losowo generujący mapę na potrzeby danej rozgrywki.
•Tryb Battle Royale przeznaczony dla 100 graczy.
•W nowej wersji powstał niesamowity tryb gry "Ogród", w którym miny są zastąpione przez kwiaty. Idealne dla dzieci
•Wyważony poziom trudności.
Komentarze
Odśwież14 lutego 2025, 18:18
Pamiętam to z starego kompa 🥲
Odpisz
18 lutego 2025, 08:44
@Zloty_bambus: Ja tak samo, piękne czasy
[*] Mój stary komputer (2007-2018)
Odpisz
13 lutego 2025, 07:47
Saper to moja ulubiona gra
Odpisz
13 lutego 2025, 07:50
@chleb_pszenny: A tu macie wyjaśnienie z Wikipedii;
Saper – bardzo rozbudowana gra wojenna w trybie FPS, łącząca w sobie elementy gry strategicznej, logicznej i wojennej. Prawdopodobnie najlepszy program wydany przez Microsoft.
Odpisz
13 lutego 2025, 07:52
@chleb_pszenny: A tutaj jego zalety
•Możliwość przegrania z botem.
•Niesamowity klimat, ciągłe trzymanie gracza w napięciu.
•Niezwykle realistyczna grafika 3D, oparta na silniku Frostbite 12 oraz bibliotekach DirectX 15.2 i Shaderach 20.12. ◦Są pogłoski, że Saper powstanie w wersji 7D. Gdy przegrasz, piCenzura2.svgnie cię mina!
•Wysokiej jakości multiprzestrzenny dźwięk, doskonale oddający dynamikę gry.
•Wysoki poziom sztucznej inteligencji komputerowych przeciwników.
•Duży wybór dostępnych misji, kampanii i trybów gry.
•Rozbudowany tryb multiplayer.
•Prostota obsługi.
•Niskie wymagania sprzętowe (Windows od 3.0 do Windows 11 i wszystkie wersje MS-DOS-a).
•Niezwykle rozbudowane małe, średnie i duże mapy.
•Niezwykle dużo postaci do wybrania.
•Możliwość edytowania i tworzenia własnych plansz w rozbudowanym edytorze.
•Tryb Szybka gra losowo generujący mapę na potrzeby danej rozgrywki.
•Tryb Battle Royale przeznaczony dla 100 graczy.
•W nowej wersji powstał niesamowity tryb gry "Ogród", w którym miny są zastąpione przez kwiaty. Idealne dla dzieci
•Wyważony poziom trudności.
Odpisz
12 lutego 2025, 15:10
Pamiętam, że przy wyborze rozdania w feecell można było ustawić numery -1 czy -2..
Odpisz
12 lutego 2025, 14:59
Tęsknie za tymi cudami
Odpisz
12 lutego 2025, 14:54
Ostatnie 10 minut na informatyce w podstawówce core
Odpisz
12 lutego 2025, 14:29
Saper to niedoceniana w dzisiejszych czasach gra
Odpisz
12 lutego 2025, 14:03
Robienie prostokątów na pulpicie
Odpisz
12 lutego 2025, 11:08
Ja rozumiem, ale żeby Space cadet 3D pinball nie było to już słabo z nami. Nie możemy oddawać naszych exlusivuw.
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2025, 07:50
Grałem jak windowsa Vista miałem, jeszcze ink ball był
Odpisz
11 lutego 2025, 23:23
"Kurde, znowu neta nie ma..."
Odpisz
11 lutego 2025, 22:51
Purble place mentioned 💪
Odpisz
11 lutego 2025, 15:34
Garrys mod
Odpisz
11 lutego 2025, 15:33
Mahjong Titans my beloved
Każdą grę uwielbiałem, ale w tą konkretną najwięcej grałem
Odpisz