Eksploracja podziemi w fantasy: mniej lub bardziej mroczna przygoda z odkrywaniem lochów, znajdywaniem skarbów oraz walką ze szkieletami, pająkami i innymi dziwnymi stworami, oczywiście w otoczeniu pochodni i jakiś świecących grzybów/kryształów
Eksploracja podziemi w realu: jak się nie zaklinujesz w przejściu tylko trochę szerszym od przeciętnej szuflady, to najprawdopodobniej zamarzniesz, umrzesz z głodu, złapiesz jakąś dziwną chorobę lub nawet przepadniesz po spotkaniu nieznanego nauce podziemnego horroru, o czym i tak nikt się nie dowie bo martwi nie mówią
Teoretycy spiskowi pewnie mają już teorie, że tak naprawdę grotołazi poszukują antycznych artefaktów skrywanych przez wnętrza ziemi. Rząd globalny ukrywałby ich prawdziwą pracę pod przykrywką hobby. Dlatego też przeżywalność jest taka niska. Ci co zmienili zdanie musieli być eliminowani, a nowych ,nie wiedzących trzeba odstraszać.
Komentarze
Odśwież17 lutego 2025, 00:37
Jwarto do tego dodać, że musisz wyciąć/połamać sobie zebrą, żeby przejść przez niektóre szczeliny
Odpisz
16 lutego 2025, 15:33
Eksploracja podziemi w fantasy: mniej lub bardziej mroczna przygoda z odkrywaniem lochów, znajdywaniem skarbów oraz walką ze szkieletami, pająkami i innymi dziwnymi stworami, oczywiście w otoczeniu pochodni i jakiś świecących grzybów/kryształów
Eksploracja podziemi w realu: jak się nie zaklinujesz w przejściu tylko trochę szerszym od przeciętnej szuflady, to najprawdopodobniej zamarzniesz, umrzesz z głodu, złapiesz jakąś dziwną chorobę lub nawet przepadniesz po spotkaniu nieznanego nauce podziemnego horroru, o czym i tak nikt się nie dowie bo martwi nie mówią
Odpisz
16 lutego 2025, 22:46
@niggiddu: Grotołaz Ted to naprawdę dobra creepypasta
Odpisz
16 lutego 2025, 23:12
@niggiddu: widziałam w necie że są jaskinie w których nie ma wystarczajaco dużo tlenu i można się po prostu w nich udusić 👍
Odpisz
16 lutego 2025, 17:44
Za to ty nie weszłeś
Odpisz
15 lutego 2025, 12:34
Weszli*
Odpisz
16 lutego 2025, 14:45
@wiedeni: Ai nie rozumie jeszcze takich różnic
Odpisz
16 lutego 2025, 15:21
@BetonowyMur: Jestem człowiekiem tak jak Marek Miastocukru
Odpisz
15 lutego 2025, 14:29
Nie mówi się wszedli tylko weszedlnęli
Odpisz
16 lutego 2025, 12:06
@OtokoNoKaze: Weź czasem do słownika zajrzyj. Mówi się Antywyszedlnęli
Odpisz
16 lutego 2025, 12:08
@sssstttt: no niech Ci będzie, panie polonisto
Odpisz
15 lutego 2025, 11:52
Teoretycy spiskowi pewnie mają już teorie, że tak naprawdę grotołazi poszukują antycznych artefaktów skrywanych przez wnętrza ziemi. Rząd globalny ukrywałby ich prawdziwą pracę pod przykrywką hobby. Dlatego też przeżywalność jest taka niska. Ci co zmienili zdanie musieli być eliminowani, a nowych ,nie wiedzących trzeba odstraszać.
Odpisz
15 lutego 2025, 11:44
zazdrościsz im
Odpisz