Kiedyś to były rozkminy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ziarenko traumy wyrosło
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2025, 14:06
Niedawno dowiedziałem się że w Ukrainie to się nazywa "Великдень" czyli wielkidzień XDDDDD
Odpisz
23 lutego 2025, 12:28
w wieku 7 lat to ja angielskiego nie umiałam xDD
Odpisz
22 lutego 2025, 15:41
było, parę lat temu
Odpisz
20 lutego 2025, 21:11
Ja nie byłem głupim dzieckiem
Zastanawiałem się czemu to się nie nazywa Great Night albo Grand Night
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2025, 16:29
@PanPiernik: Grand Night Auto: Rzeżucha City
Odpisz
21 lutego 2025, 14:09
Byo
Odpisz
20 lutego 2025, 20:10
7 year-old me wondering why Easter in Polish is called Wielkanoc, and not Wschódniak
Odpisz