memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 marca 2025, 14:06
Niedawno dowiedziałem się że w Ukrainie to się nazywa "Великдень" czyli wielkidzień XDDDDD
Odpisz
23 lutego 2025, 12:28
w wieku 7 lat to ja angielskiego nie umiałam xDD
22 lutego 2025, 15:41
było, parę lat temu
20 lutego 2025, 21:11
Ja nie byłem głupim dzieckiem Zastanawiałem się czemu to się nie nazywa Great Night albo Grand Night
Edytowano - 21 lutego 2025, 16:29
@PanPiernik: Grand Night Auto: Rzeżucha City
21 lutego 2025, 14:09
Byo
20 lutego 2025, 20:10
7 year-old me wondering why Easter in Polish is called Wielkanoc, and not Wschódniak
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 marca 2025, 14:06
Niedawno dowiedziałem się że w Ukrainie to się nazywa "Великдень" czyli wielkidzień XDDDDD
Odpisz
23 lutego 2025, 12:28
w wieku 7 lat to ja angielskiego nie umiałam xDD
Odpisz
22 lutego 2025, 15:41
było, parę lat temu
Odpisz
20 lutego 2025, 21:11
Ja nie byłem głupim dzieckiem
Zastanawiałem się czemu to się nie nazywa Great Night albo Grand Night
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2025, 16:29
@PanPiernik: Grand Night Auto: Rzeżucha City
Odpisz
21 lutego 2025, 14:09
Byo
Odpisz
20 lutego 2025, 20:10
7 year-old me wondering why Easter in Polish is called Wielkanoc, and not Wschódniak
Odpisz