Naprawdę matkoj*bcy marzą nocami o związku doskonale wiedząc, że zawarcie go oznacza zrezygnowanie ze wszystkich innych przyjemności i pasji.
Naprawdę było warto?
Naprawdę było warto związać się z dziewczyną, która ma zupełnie inną osobowość od twojej lub najczęściej jej brak tylko dlatego, że sprawia, że twój arcyksiąże Ferdynand jest kontent?
@Konto_nieusuniete: Raczej warto, nawet jeśli to związek tymczasowy lub tylko długoterminowy (10 lat przykładowo). Raczej wątpię, by ktoś chciał czekać do usranej śmierci, aż znajdzie się ta jedyna wymarzona partnerka, więc trzeba chodzić czasem na kompromis w takich błahych sprawach.
@TrueStoryGuy: Błahych? Czyli twoim zdaniem trzeba zignorować tak podstawowe różnice poglądów, zainteresowań i wizji na życie, żeby oddać się rzeczom ważnym jak wzięcie kredytu na dom i spłacanie go przez kolejne 30 lat pracując w zawodzie bez perspektyw?
Wiem, że w pewnych sprawach potrzebne są kompromisy, ale też chciałbym mieć swoje pasje bez dostawania papierów rozwodowych na obiad
@Konto_nieusuniete: popieram, też tego nie rozumiem ja wiem że niektórzy nie mogą żyć bez kogoś chcą mieć kogoś ale dla mnie Np krótka piłka albo mnie nie ograniczasz i jesteśmy razem albo wy*****laj
@pvp17: czasami zmiana może wyjść na dobre, np. w przypadku uzaleznień. Pytanie, czy druga połówka chce cię zmienić na lepsze czy po prostu dlatego że jej coś nieodpowiada
@Katrina2712: akurat przykład z grami jest kiepski, bo granie ssie, ale ogólnie jakakolwiek męska pasja jest sprowadzana do dziecinności, jeśli jest on w związku
@Konto_nieusuniete: to też zależy od czego bo Np twój przykład z alkoholem to zależy czy serio ktoś jest uzależniony i się codziennie zalewa w trupa czy lubi sobie wypić po prostu po pracy piwko, ale dam ci przykład który często na grupie ludzi związanej z strzeleckiej w której ja jestem, baba czepiała się stale narzekała i ogólnie go wkurzała że uprawia strzelectwo jego i on się potem żalił na grupie to jest chore mam nadzieje że zrozumiałaś o co mi chodziło
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 lutego 2025, 13:06
Naprawdę matkoj*bcy marzą nocami o związku doskonale wiedząc, że zawarcie go oznacza zrezygnowanie ze wszystkich innych przyjemności i pasji.
Naprawdę było warto?
Naprawdę było warto związać się z dziewczyną, która ma zupełnie inną osobowość od twojej lub najczęściej jej brak tylko dlatego, że sprawia, że twój arcyksiąże Ferdynand jest kontent?
Odpisz
23 lutego 2025, 16:33
@Konto_nieusuniete: Raczej warto, nawet jeśli to związek tymczasowy lub tylko długoterminowy (10 lat przykładowo). Raczej wątpię, by ktoś chciał czekać do usranej śmierci, aż znajdzie się ta jedyna wymarzona partnerka, więc trzeba chodzić czasem na kompromis w takich błahych sprawach.
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2025, 16:48
@TrueStoryGuy: Błahych? Czyli twoim zdaniem trzeba zignorować tak podstawowe różnice poglądów, zainteresowań i wizji na życie, żeby oddać się rzeczom ważnym jak wzięcie kredytu na dom i spłacanie go przez kolejne 30 lat pracując w zawodzie bez perspektyw?
Wiem, że w pewnych sprawach potrzebne są kompromisy, ale też chciałbym mieć swoje pasje bez dostawania papierów rozwodowych na obiad
Odpisz
23 lutego 2025, 18:06
@Konto_nieusuniete: popieram, też tego nie rozumiem ja wiem że niektórzy nie mogą żyć bez kogoś chcą mieć kogoś ale dla mnie Np krótka piłka albo mnie nie ograniczasz i jesteśmy razem albo wy*****laj
Odpisz
23 lutego 2025, 18:20
@pvp17: Dlatego umiejętność nie bycia samotnym żyjąc samemu jest bardzo ważna. Ratuje przed wyniszczającymi związkami z przymusu
Odpisz
23 lutego 2025, 18:21
@pvp17: czasami zmiana może wyjść na dobre, np. w przypadku uzaleznień. Pytanie, czy druga połówka chce cię zmienić na lepsze czy po prostu dlatego że jej coś nieodpowiada
Odpisz
23 lutego 2025, 18:24
@Katrina2712: akurat przykład z grami jest kiepski, bo granie ssie, ale ogólnie jakakolwiek męska pasja jest sprowadzana do dziecinności, jeśli jest on w związku
Odpisz
23 lutego 2025, 19:04
@Konto_nieusuniete: to też zależy od czego bo Np twój przykład z alkoholem to zależy czy serio ktoś jest uzależniony i się codziennie zalewa w trupa czy lubi sobie wypić po prostu po pracy piwko, ale dam ci przykład który często na grupie ludzi związanej z strzeleckiej w której ja jestem, baba czepiała się stale narzekała i ogólnie go wkurzała że uprawia strzelectwo jego i on się potem żalił na grupie to jest chore mam nadzieje że zrozumiałaś o co mi chodziło
Odpisz