Nikt wam nie kazał urodzić się w biedzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Szybki jak błyskawica
Ikony
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 marca 2025, 19:45
Mnie to bawi, że robicie tego typu memy, ale i tak odmawiacie zaakceptowania że kapitalizm to niesprawiedliwy i opresyjny system. Dobrowolnie dajecie się wykorzystywać burżujom, więc czemu płaczecie?
Odpisz
23 lutego 2025, 20:45
szybko się taki bachor przekona gdy będzie do dupy prowadzić ją aż upadnie i zbankrutuje więc w zasadzie 1-1
Odpisz
26 lutego 2025, 05:46
@pvp17: Zależy jaka firma. Są takie spółki gdzie do większych zmian potrzebna jest zgoda zarządu, więc w zasadzie właściciel to głównie zbiera zysk. No i zależy co produkują. Taka fabryka płytek, kafli ceramicznych albo kubków i słomek papierowych np to ciężko żeby upadła z dnia na dzień
Odpisz
26 lutego 2025, 14:21
@EteriusDragnilNatsu: dla chcącego nic trudnego (żeby upadła)
Odpisz
23 lutego 2025, 13:56
I jeszcze się zastanawiają co ci ludzie robią z pieniędzmi, że im nie starcza do pierwszego.
Odpisz
23 lutego 2025, 11:54
Julki z sześcioletnimi iPhone'ami patrzące na ludzi z najnowszym androidem mają podobny statement
Odpisz