Mnie to bawi, że robicie tego typu memy, ale i tak odmawiacie zaakceptowania że kapitalizm to niesprawiedliwy i opresyjny system. Dobrowolnie dajecie się wykorzystywać burżujom, więc czemu płaczecie?
@pvp17: Zależy jaka firma. Są takie spółki gdzie do większych zmian potrzebna jest zgoda zarządu, więc w zasadzie właściciel to głównie zbiera zysk. No i zależy co produkują. Taka fabryka płytek, kafli ceramicznych albo kubków i słomek papierowych np to ciężko żeby upadła z dnia na dzień
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 marca 2025, 19:45
Mnie to bawi, że robicie tego typu memy, ale i tak odmawiacie zaakceptowania że kapitalizm to niesprawiedliwy i opresyjny system. Dobrowolnie dajecie się wykorzystywać burżujom, więc czemu płaczecie?
Odpisz
23 lutego 2025, 20:45
szybko się taki bachor przekona gdy będzie do dupy prowadzić ją aż upadnie i zbankrutuje więc w zasadzie 1-1
Odpisz
26 lutego 2025, 05:46
@pvp17: Zależy jaka firma. Są takie spółki gdzie do większych zmian potrzebna jest zgoda zarządu, więc w zasadzie właściciel to głównie zbiera zysk. No i zależy co produkują. Taka fabryka płytek, kafli ceramicznych albo kubków i słomek papierowych np to ciężko żeby upadła z dnia na dzień
Odpisz
26 lutego 2025, 14:21
@EteriusDragnilNatsu: dla chcącego nic trudnego (żeby upadła)
Odpisz
23 lutego 2025, 13:56
I jeszcze się zastanawiają co ci ludzie robią z pieniędzmi, że im nie starcza do pierwszego.
Odpisz
23 lutego 2025, 11:54
Julki z sześcioletnimi iPhone'ami patrzące na ludzi z najnowszym androidem mają podobny statement
Odpisz