memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 lutego 2025, 20:51
Zajebiste te dinozaurowe szachy są
Odpisz
26 lutego 2025, 07:18
czerwone za prawdę f
26 lutego 2025, 08:57
fanów swoich po prostu tutaj mam, którzy czerwone niezależnie co napiszę dają mi xD
26 lutego 2025, 16:38
nielubienie kogoś to jedno ale strzałkować się powinno ze względu na jakość mema/komentarza. Takie praktyki na jeja zauważyłem, że są problemem uniemożliwiającym przejście na główną dobremu kontentowi
25 lutego 2025, 21:56
Imo powinni robić takie zestawy z czekolady ciemnej i białej i jak zbijesz komuś pionka to możesz go zeżreć
26 lutego 2025, 16:25
@Talerz: pewnie da sie kupić takie foremki i zrobić wtedy po prostu rostopiona czekolade wlewasz i masz pionki i kimś możesz grać
26 lutego 2025, 18:37
@pvp17: allegro. pl/oferta/ foremka-silikonowa-do-lodu-lodow-czekolady-tortow-deserow-szachy-15354855315
25 lutego 2025, 21:15
Zamiast dwóch kolorów dinozaurów/zauropsydów, powinna być druga strona synapsyd (ssaki i zwierzęta spokrewnione, np. Dimetrodon)
Edytowano - 25 lutego 2025, 20:38
zgadnij autora poziom niemożliwe xd ale na wgóręstrzałke zasługuje
25 lutego 2025, 20:31
Being alone:
W Shaolin pojedynek mistrzów był taki jeden odcinek, gdzie grali w dinozaurowe szachy. To był jedyny jaki kiedykolwiek widziałem
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 lutego 2025, 20:51
Zajebiste te dinozaurowe szachy są
Odpisz
26 lutego 2025, 07:18
czerwone za prawdę f
Odpisz
26 lutego 2025, 08:57
fanów swoich po prostu tutaj mam, którzy czerwone niezależnie co napiszę dają mi xD
Odpisz
26 lutego 2025, 16:38
nielubienie kogoś to jedno ale strzałkować się powinno ze względu na jakość mema/komentarza. Takie praktyki na jeja zauważyłem, że są problemem uniemożliwiającym przejście na główną dobremu kontentowi
Odpisz
25 lutego 2025, 21:56
Imo powinni robić takie zestawy z czekolady ciemnej i białej i jak zbijesz komuś pionka to możesz go zeżreć
Odpisz
26 lutego 2025, 16:25
@Talerz: pewnie da sie kupić takie foremki i zrobić wtedy po prostu rostopiona czekolade wlewasz i masz pionki i kimś możesz grać
Odpisz
26 lutego 2025, 18:37
@pvp17: allegro.
pl/oferta/
foremka-silikonowa-do-lodu-lodow-czekolady-tortow-deserow-szachy-15354855315
Odpisz
25 lutego 2025, 21:15
Zamiast dwóch kolorów dinozaurów/zauropsydów, powinna być druga strona synapsyd (ssaki i zwierzęta spokrewnione, np. Dimetrodon)
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2025, 20:38
zgadnij autora poziom niemożliwe xd
ale na wgóręstrzałke zasługuje
Odpisz
25 lutego 2025, 20:31
Being alone:
Odpisz
25 lutego 2025, 20:31
W Shaolin pojedynek mistrzów był taki jeden odcinek, gdzie grali w dinozaurowe szachy. To był jedyny jaki kiedykolwiek widziałem
Odpisz