@piotrkacz: Ale z tego co się orientuję jak jest dwóch właścicieli co mają 50% praw to jak jeden nie chce to drugi nie może sprzedać i tyle. To samo jak jednen chce wynajmować a drugi nie, to nie może bez zgody obojga. W takiej sytuacji pewnie sąd każe temu co chce wynajmować wykupić drugą połowę i tyle a jak go nie stać to wykupić gdy go będzie stać
@piotrkacz: niestety tak to jest, zamiast przejmować się zmarłą osobą itd to na pieniądze się rzucają jak by to było serio coś aż tak wartego, wiem pieniądze zawsze się przydają ale serio nie są one najważniejsze
Chyba było ale nie wiem czy tak było i czy na tej stronie i czy w ogóle więc powiem że było ale nie ma to żadnego znaczenia bo nie ma podparcia, ergo: ten komentarz jest zbędny
Komentarze
Odśwież26 lutego 2025, 13:36
Dosłownie dostają ją oboje i wynajmują i dochód dzielony po równo ewentualnie sprzedają i po równo
Odpisz
26 lutego 2025, 18:02
@Towarzysz777: gorzej jak jedno bedzie chcialo sprzedac a drugie wynajmowac
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2025, 18:37
@piotrkacz: No wtedy to już...
Odpisz
26 lutego 2025, 18:40
@piotrkacz: Ale z tego co się orientuję jak jest dwóch właścicieli co mają 50% praw to jak jeden nie chce to drugi nie może sprzedać i tyle. To samo jak jednen chce wynajmować a drugi nie, to nie może bez zgody obojga. W takiej sytuacji pewnie sąd każe temu co chce wynajmować wykupić drugą połowę i tyle a jak go nie stać to wykupić gdy go będzie stać
Odpisz
26 lutego 2025, 19:24
@Towarzysz777: pewnie by tak było, ale sprowadza się to i tak do kłótni w rodzinie i "walki"
Odpisz
27 lutego 2025, 13:38
@piotrkacz: niestety tak to jest, zamiast przejmować się zmarłą osobą itd to na pieniądze się rzucają jak by to było serio coś aż tak wartego, wiem pieniądze zawsze się przydają ale serio nie są one najważniejsze
Odpisz
26 lutego 2025, 19:25
Tymczasem moi dziadkowie, którzy gospodarstwo przepisali na młodszą córkę, nie informując nawet mojej matki i wujka...
Odpisz
26 lutego 2025, 19:20
Tak upadały całe imperia
Odpisz
26 lutego 2025, 13:50
Ale śmiesznie zablurowany prawy dolny róg lol
Odpisz
26 lutego 2025, 13:45
Chyba było ale nie wiem czy tak było i czy na tej stronie i czy w ogóle więc powiem że było ale nie ma to żadnego znaczenia bo nie ma podparcia, ergo: ten komentarz jest zbędny
Odpisz
26 lutego 2025, 12:53
Ściana kartonowq na środku i są dwie kawalerki 10m^2.
Odpisz
26 lutego 2025, 13:07
@Niemadrogi: mikroapartamenty, a nie jakieś plebejskie kawalerki
Odpisz