Czasami z kimś oddalonym o dużą odległość gada się najlepiej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ziarenko traumy wyrosło
Pozdrawiam świetliki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2025, 15:30
Rel!
Odpisz
28 lutego 2025, 17:59
Rel jak diabli. Pozdrawiam dwie Krakuski. (Sam jestem z Wielkopolski)
Odpisz
28 lutego 2025, 18:38
@Figarus: To uczucie kiedy już prawie kończe studia w Krk i nikogo tu nie znam a ludzie z drugiego końca polski mają tu znajomych tak jak mój kumpel który jak był przez niedługi czas bezrobotny to znalazł se dziewczyne stąd T-T
Odpisz
28 lutego 2025, 19:20
@PiesAndaluzyjski:
Odpisz
28 lutego 2025, 22:22
@PiesAndaluzyjski: musisz potrenować skilla w konwersacje
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2025, 22:25
@JaJestemZWami: to nie jest tak że z nikim nie rozmawiam, ale nie wychodzę tak na piwo czy coś i wsm nie staram się nawet poznawać ludzi, choć faktycznie mam dość niskie skillsy pod tym względem.
Odpisz
26 lutego 2025, 17:45
Gdybym dostawał dolara za każdego mojego kumpla z neta który okazał się sekretnie być kotem...to może starczyłoby mi na karmę dla nich
Odpisz
26 lutego 2025, 17:56
@CupOfWater:
Odpisz
26 lutego 2025, 18:46
@CupOfWater: Ciekawe czy Bon jest uroczym kiciusiem
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2025, 22:24
już bym wiedziałaa
Odpisz
28 lutego 2025, 16:40
A na następny dzień się budzisz bez nerki albo jako pracownik niemieckiego burdelu
Odpisz
28 lutego 2025, 17:24
@Talerz: ja nie muszę się mam zbyt zniszczone ciało na sprzedaż nerki
Odpisz
26 lutego 2025, 17:44
Z neta przyjaciele>>>>>>z reala ludzie
Odpisz
26 lutego 2025, 17:47
nie rel
Tak wielu bardzo miłych ludzi w internecie poznałem
Ale wolę tych moich irl kolegów
Odpisz
26 lutego 2025, 20:06
@Kj0603: aha :c
to już nie będziemy mili >:D
Odpisz
28 lutego 2025, 16:08
rel
W necie rzeczywiście można poznać kogoś z podobnym charakterem i zainteresowaniami a irl to masz takiego lootboxa gdzie ludzie z którymi byś się dogadał są w najrzadszej randze
Odpisz
28 lutego 2025, 16:09
@LadyDialga: dokładnie tak, z tego założenia właśnie wychodząc z neta ludzi wolę. Znajomości moje z reala żadne tyle, co z neta przyjaźnie nie przeżyły
Odpisz
26 lutego 2025, 17:44
Spotkasz się z dobrym kolesiem?!
Odpisz
26 lutego 2025, 17:58
@Kj0603: w sensie mam zrobić irl z godudem czy o czymś innym mówisz
Odpisz
26 lutego 2025, 18:00
@JaJestemZWami: no że kot
Każdy wie że dobry koleś to kot
Odpisz
26 lutego 2025, 17:56
Psyop kartelu mający na celu zwiększenie przychodów z handlu organami
Odpisz
26 lutego 2025, 17:52
Twój internetowy przyjaciel to kot, zazdroszczę ci
Odpisz