Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kaowru

5 marca 2025, 15:30

Rel!

Avatar Figarus

28 lutego 2025, 17:59

Rel jak diabli. Pozdrawiam dwie Krakuski. (Sam jestem z Wielkopolski)

Avatar PiesAndaluzyjski

28 lutego 2025, 18:38

@Figarus: To uczucie kiedy już prawie kończe studia w Krk i nikogo tu nie znam a ludzie z drugiego końca polski mają tu znajomych tak jak mój kumpel który jak był przez niedługi czas bezrobotny to znalazł se dziewczyne stąd T-T

Avatar Figarus

28 lutego 2025, 19:20

Avatar JaJestemZWami

28 lutego 2025, 22:22

@PiesAndaluzyjski: musisz potrenować skilla w konwersacje

Avatar PiesAndaluzyjski

Edytowano - 28 lutego 2025, 22:25

@JaJestemZWami: to nie jest tak że z nikim nie rozmawiam, ale nie wychodzę tak na piwo czy coś i wsm nie staram się nawet poznawać ludzi, choć faktycznie mam dość niskie skillsy pod tym względem.

Avatar CupOfWater

26 lutego 2025, 17:45

Gdybym dostawał dolara za każdego mojego kumpla z neta który okazał się sekretnie być kotem...to może starczyłoby mi na karmę dla nich

Avatar
Gooddude

26 lutego 2025, 17:56

komentarz obrazkowy

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2025, 18:46

@CupOfWater: Ciekawe czy Bon jest uroczym kiciusiem

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 28 lutego 2025, 22:24

już bym wiedziałaa

Avatar Talerz

28 lutego 2025, 16:40

A na następny dzień się budzisz bez nerki albo jako pracownik niemieckiego burdelu

Avatar jbartosik

28 lutego 2025, 17:24

@Talerz: ja nie muszę się mam zbyt zniszczone ciało na sprzedaż nerki

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2025, 17:44

Z neta przyjaciele>>>>>>z reala ludzie

Avatar Kj0603

26 lutego 2025, 17:47

nie rel
Tak wielu bardzo miłych ludzi w internecie poznałem
Ale wolę tych moich irl kolegów

Avatar MasloPolskie

26 lutego 2025, 20:06

@Kj0603: aha :c
to już nie będziemy mili >:D

Avatar LadyDialga

28 lutego 2025, 16:08

rel
W necie rzeczywiście można poznać kogoś z podobnym charakterem i zainteresowaniami a irl to masz takiego lootboxa gdzie ludzie z którymi byś się dogadał są w najrzadszej randze

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2025, 16:09

@LadyDialga: dokładnie tak, z tego założenia właśnie wychodząc z neta ludzi wolę. Znajomości moje z reala żadne tyle, co z neta przyjaźnie nie przeżyły

Avatar Kj0603

26 lutego 2025, 17:44

Spotkasz się z dobrym kolesiem?!

Avatar JaJestemZWami

26 lutego 2025, 17:58

@Kj0603: w sensie mam zrobić irl z godudem czy o czymś innym mówisz

Avatar Kj0603

26 lutego 2025, 18:00

@JaJestemZWami: no że kot
Każdy wie że dobry koleś to kot

Avatar Konto_nieusuniete

26 lutego 2025, 17:56

Psyop kartelu mający na celu zwiększenie przychodów z handlu organami

Avatar Rebelian_Chaosu

26 lutego 2025, 17:52

Twój internetowy przyjaciel to kot, zazdroszczę ci

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

No to posłuchane

A, okej

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka