@Figarus: z tego samego powodu mi było smutno że się urodziłam w przerwie świątecznej, bo nie mogłam się odwdzięczyć innym za cukierki (nie stac mnie było żeby kupić, a jakbym miała urodziny w dzień szkolny to mama by "musiała")
najlepiej mają ambiwertycy jednocześnie jesteś typem co morda ci się nie zamyka do wszystkich mówisz jak chcesz i co chcesz a gdy się zestresujesz lub się czymś przejmujesz to od razu masz problem z ułożeniem jednego zdania i robisz wszystko żeby kogoś lub wszystkich unikać (wiem to z doświadczenia)
Komentarze
Odśwież2 marca 2025, 18:48
Nie rel jestem germanem
Odpisz
2 marca 2025, 20:34
@sssstttt:
Odpisz
5 marca 2025, 13:38
@sssstttt: Ohyda
Odpisz
2 marca 2025, 20:38
Kiedyś powiedziałem mamie ,,Dziękuję ci mamo, że urodziłaś mnie latem. Bo nie musiałem przynosić cukierków temu plebsowi z mojej klasy."
Odpisz
3 marca 2025, 16:44
@Figarus: z tego samego powodu mi było smutno że się urodziłam w przerwie świątecznej, bo nie mogłam się odwdzięczyć innym za cukierki (nie stac mnie było żeby kupić, a jakbym miała urodziny w dzień szkolny to mama by "musiała")
Odpisz
2 marca 2025, 20:45
najlepiej mają ambiwertycy jednocześnie jesteś typem co morda ci się nie zamyka do wszystkich mówisz jak chcesz i co chcesz a gdy się zestresujesz lub się czymś przejmujesz to od razu masz problem z ułożeniem jednego zdania i robisz wszystko żeby kogoś lub wszystkich unikać (wiem to z doświadczenia)
Odpisz
2 marca 2025, 17:19
zaiście prawdziwe et ego commentare scribit
Odpisz
28 lutego 2025, 15:46
Rel ale gdy zamienisz plebs na NPCtów
Odpisz
28 lutego 2025, 15:45
Rel
Odpisz