Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie są aż takie pyszne
Phi!
Północne Węgry
Mało znany szczegół
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2025, 22:28
5 Maja Microsoft wyłącza serwery Skype'a. Tak jakby ktoś nie wiedział.
Odpisz
4 marca 2025, 19:45
wreszcie
Odpisz
10 marca 2025, 21:06
Najwyższa pora xD
Co za szajs to był od kiedy go przejęli xd
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2025, 19:58
A gdzie Signal, Telegram i Element?
Odpisz
4 marca 2025, 19:15
ja jeszcze używam skype
Odpisz
4 marca 2025, 17:08
Ech, te czasy kiedy używało się Skype'a oraz GG w Cebulandii. Używało się ich u mnie szczególnie w pierwszej połowie lat 2010.
Odpisz
4 marca 2025, 16:26
Teamsy to syf
Odpisz
4 marca 2025, 16:23
Ja nigdy się z tym czymś nie zżyłem. szkoda by mi było gdyby zabijali Gadu-Gadu ale Skype? Mam PTSD na dźwięk dzwonka Skype odkąd miałem korepetycje z angielskiego przez kamerkę(na co to komu)
Odpisz
2 marca 2025, 10:45
Co to jest slack? xD
Odpisz
4 marca 2025, 15:48
@Ronan: kinda taki discord ale dla firm/korporacji
Odpisz
2 marca 2025, 00:33
Na środku powinno być GG
Odpisz
2 marca 2025, 00:55
@TowarzyszBagniak: Gadu Gadu
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2025, 01:01
@Gojira: Tak, Gadu Gadu. Jestem leniwą k...ą i napisałem skrótem, o czym innym pomyślałeś?
Odpisz
2 marca 2025, 20:27
@TowarzyszBagniak:
Odpisz
2 marca 2025, 21:05
@Gojira: Co? Chłopie jesteś pijany? Jeśli chcesz coś powiedzieć wyrażaj się pełnymi zdaniami i używaj interpunkcji albo do mnie nie pisz
Odpisz
2 marca 2025, 21:25
@TowarzyszBagniak:
Odpisz
2 marca 2025, 02:35
Teams, jak ja go k...a nienawidzę
Odpisz
1 marca 2025, 23:53
o7
Odpisz