Kłamstwo
Po francusku ten symbol nazywa się „arobase” (opcjonalnie „commercial”) i nijak się ma do ślimaka -„escargot”, „limaçon” lub „limace”(pomrów)
Skoro wiem, że mem kłamie w kwestii języka francuskiego, to skąd mam mieć pewność, że nie kłamie w przypadku rosji oraz Czech
Komentarze
Odśwież4 marca 2025, 21:54
Kłamstwo
Po francusku ten symbol nazywa się „arobase” (opcjonalnie „commercial”) i nijak się ma do ślimaka -„escargot”, „limaçon” lub „limace”(pomrów)
Skoro wiem, że mem kłamie w kwestii języka francuskiego, to skąd mam mieć pewność, że nie kłamie w przypadku rosji oraz Czech
Odpisz
6 marca 2025, 20:58
@Vinder: Też się zdziwiłem, ale jednak to prawda: "En France, le signe est parfois appelé familièrement « escargot », mais cet usage est peu répandu."
W rosyjskim to sobaka (pies), więc to się zgadza
Odpisz
7 marca 2025, 15:27
@Ketrabnt: Do włoskiego by to pasowało, tam rzeczywiście jest ślimak.
Odpisz
7 marca 2025, 17:27
@Vinder: W przypadku rosyjskiego nie kłamie, bo moja babka z rosyjskiego, dla której jest to język ojczysty, powiedziała nam, że tak jest
Odpisz
7 marca 2025, 16:37
Orangutan?
Odpisz
4 marca 2025, 12:33
Czemu pepiki mają rybę?
Odpisz
4 marca 2025, 13:21
@SWINIA_: ahoj
Odpisz
4 marca 2025, 19:38
@SWINIA_: bo rolmops
Odpisz