Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dickbutt

28 czerwca 2015, 21:08

to jusz wiem czym będe jeździł podczas apokalipsy zombi

Avatar crazenata

20 stycznia 2015, 22:14

za**bisty! ! ! <3

Avatar jarek200211

19 sierpnia 2014, 15:31

WALL-E ...Dad?

Avatar Dziabaducha321

18 sierpnia 2014, 00:35

fajnie by było gdyby można takim sterować

Avatar Mateuskosek1901

17 sierpnia 2014, 21:46

ja też taki chce

Avatar Bodex

17 sierpnia 2014, 17:15

jeździ!? nie - i po ch*j drążyć temat :D

Avatar WolfWolfyWolf

17 sierpnia 2014, 14:40

To nie czołg to megatron! Lets ceep calm and odcinać głowę megatronowi!

Avatar kozaa79

17 sierpnia 2014, 14:30

shut up and take my money

Avatar baretos

17 sierpnia 2014, 14:18

to jest takie zaje*iste że o japi*rdole OoO

Avatar qwertqwert

17 sierpnia 2014, 13:52

WALL·E - Wersja bojowa

Avatar Xtero

17 sierpnia 2014, 13:10

lol

Avatar asdfghjk

17 sierpnia 2014, 13:19

@Xtero: Nadal nie rozumiem po co ludzie w komentarzach piszą "lol". Jeżeli tobie się to podobało to po prostu daj 5/5.

Avatar Xtero

17 sierpnia 2014, 13:20

@asdfghjk: a co nie moge?

Avatar asdfghjk

17 sierpnia 2014, 13:27

@Xtero: Możesz, ale to trochę głupie. Wygląda jakbyś chciał komentować wszystkie obrazki, ale nie miałbyś, co napisać.

Avatar Xtero

17 sierpnia 2014, 13:27

@asdfghjk: no dobra

Avatar Gabsen

17 sierpnia 2014, 12:04

ale to chyba czołg w który zmieniał się Megatron

Avatar wooojtekk

Edytowano - 17 sierpnia 2014, 12:24

@Gabsen: Megatron był samolotem edit:jednak w 3 był czołgiem

Avatar iger3

17 sierpnia 2014, 12:47

@wooojtekk: On nie miał na myśli filmu tylko kreskówkę w której Megatron zmieniał się w czołg :P

Avatar Piotresiek

17 sierpnia 2014, 13:19

@wooojtekk: W pierwszej części Bayformers był Cybertrońskim odrzutowcem, potem Cybertrońskim czołgiem( ROTF) a w DOTM był ziemską ciężarówką.

Avatar kotpl27

17 sierpnia 2014, 12:54

shut up and get my money

Avatar loloja

17 sierpnia 2014, 12:02

w sam raz na apokalipsę zombie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

A jednak zrobili to w ten sposób

Żartownisie

To by wystarczyło

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka