Dla humanisty to największa tortura
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Z klasą się trzeba urodzić
Frustrujące
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2025, 14:29
nwm czy to jest to co myślę ale jeśli to jest to co ja myślę to a to mam, jak piszę na grupach na fb to niemal mnie nie zabiją za to że nie stawiam kropek i przecinków i akapitów i gadają że wgl to nie da się mnie przeczytać, serio to jest chore to ja piszę luzno na grupce czy jakiś ważny dokument do pracy czy szkoły
Odpisz
10 marca 2025, 06:28
@pvp17: pytanie czy nie piszesz bo ci wisi, czy dlatego że wiesz że powinieneś tam postawić
Odpisz
10 marca 2025, 13:36
@Katrina2712: wiem że powinienem tam postawić ale ja po prostu nie umiem nie wiem gdzie itp po prostu nie umiem (uprzedzając pytanie nie nie jestem jakimś dzieciakiem)
Odpisz
10 marca 2025, 15:27
@pvp17: czyli w teorii wiesz, ale w praktyce tego nie widzisz. No to chyba pod dyskleksję się zalicza
Odpisz
9 marca 2025, 16:44
A wgl dziękuję wszystkim którzy wgórestrzałkuja tego mema to mój drugi mem na głównej dziękuję że pomagacie mi się rozwijać nawet jeśli memy nie są genialne
Odpisz
9 marca 2025, 14:59
powinno być chyba bardziej z szablonem "jeszcze raz to ci j*bnę"
Odpisz
9 marca 2025, 14:10
Jak na gościa co ma dysortografię tylko jeden błąd popełniony w memie to prawdziwy sukces.
Odpisz
3 marca 2025, 18:11
Rel, ale ja to taki kolega
Odpisz
3 marca 2025, 18:02
*dysortografię
Odpisz
3 marca 2025, 18:03
@TowarzyszBagniak: Nie bij leżącego
Odpisz
3 marca 2025, 18:07
@Dexter_Ward: spoczko tak serio to nie mam
Odpisz
3 marca 2025, 18:05
Ja i moja przyjaciółka mamy ten problem ale z uwagi na fakt obupólnego posiadania to wykreowaliśmy własny dialekt
Odpisz
3 marca 2025, 18:02
Kto dał wdolglosa przyznać się
Odpisz
3 marca 2025, 18:04
@pancerny_jejak: Nie wiadomo
Może losowy bot
Może multik czyiś
Nikt tego nie pozna
Odpisz
3 marca 2025, 18:00
Znałam tylko jedną osobę, która to miała i o ironio chodził ze mną do klasy w liceum (byłam na humanie)
Odpisz
3 marca 2025, 17:56
Spokojnie, twój kolega human też ma dysortografię, tylko jest ona przyćmiona przez jego dyskalkulię.
Odpisz