Naprawdę się o to boję co dostałem w pakiecie genetycznym jeszcze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Nie są aż takie pyszne
Ziarenko traumy wyrosło
I po kłopocie
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2025, 18:01
Mi ojciec na szczęście przekazał w genach brak zakoli i dużego k....a
Odpisz
5 marca 2025, 02:51
przeszczep włosów:
Odpisz
11 marca 2025, 12:38
@szklanka67: który kosztuje w ...j kasy
Odpisz
11 marca 2025, 15:01
@Katrina2712: czy ja wiem, napewno tańsze niż kiedyś było. mi niby poleciały przez problemy zdrowotne ale przynajmniej mozolnie odrastają, aber jakby kiedyś zaczęły lecieć same z siebie to wolę wywalić więcej hajsu i wyglądać jak człowiek niż mieć fryzurę jak Merz [kanclerz niemiec]
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2025, 19:11
@szklanka67: Jako, że jestem zaraz przed drugim przeszczepem to powiem Ci, że fajne auto można by za to kupić. Generalnie mi przez stres, nerwicę i ciągłe poczucie strachu zaczęły wypadać. Zaraz po 18-stce. Potem zacząłem się golić na łyso, a jak zostawiłem do odrastania to okazało się, że pół łba już nie mam.
Odpisz
11 marca 2025, 16:44
Chyba jestem na to skazany
Odpisz
11 marca 2025, 13:28
Mój kolega (starszy trochę) był łysy w wieku 24 lat. Więc no, i tak dobrze ma się typ z mema
Odpisz
11 marca 2025, 12:39
Mam okropne geny. Mimo że nie jestem facetem to też mam zakola. Póki co grzywką mogę zasłonić
Odpisz
5 marca 2025, 06:18
To oznacza że masz odpowiedni poziom testosteronu
Odpisz
11 marca 2025, 10:22
@ptasznik5: Odpowiedni, by wyłysieć.
Odpisz
11 marca 2025, 10:43
@ptasznik5: albo odpowiedni poziom testosteronu albo słabą wytrzymałość mieszków włosowych na niskie poziomy testosteronu
Odpisz
11 marca 2025, 10:45
@ptasznik5: łysienie w takim wieku częściej jest autoimmunologiczne, hormony nic do tego nie mają
Odpisz
11 marca 2025, 12:01
No tak szczerze to jako jedyna w tym wątku powiedziałaś prawdę xd
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2025, 12:00
Po 30-tce to betka. Znam osoby które łysiały poważnie w wieku nastu lat. Ponad 1/3 mężczyzn doświadczy jakiejś formy łysienia androgenowego przed 35 rokiem życia. Jak zauważacie u siebie oznaki łysienia, możecie iść do dermatologa i poprosić o finasteryd, powinien zablokować dalsze łysienie. Jedyna wada jest taka, że trzeba go brać przez całe życie, inaczej łysienie wróci.
Odpisz
5 marca 2025, 00:57
To uczucie kiedy twój ojciec nigdy nie miał zakoli
Odpisz
11 marca 2025, 10:44
@Diefant: ale dziadek od strony mamy już tak
Odpisz
5 marca 2025, 00:24
pamiętajcie, za każdym razem jak chłop jest niemiły dla baby to jego zakola zwiększają się o 0,001 milimetra
to jest 100% poważna naukowo potwierdzona informacja, bądźcie mili dla kobiet i chrońcie swoje włosy
Odpisz
11 marca 2025, 10:18
@chlipchliphurra: miłego dnia życzę
Odpisz
4 marca 2025, 23:14
K...a zazdro, ja miałem już przed 18
Odpisz
4 marca 2025, 23:18
@Dragonix18: Zakolak
Odpisz
4 marca 2025, 23:19
@Reichtangle: Mówisz jakbym sam nie gadał że mam zakola jak Vegeta
Odpisz
5 marca 2025, 09:09
@Dragonix18: wow, karma jest prawdziwa
Odpisz
5 marca 2025, 09:11
@Beowulf_:
Odpisz
4 marca 2025, 23:11
Dopiero po 30? Zazdro...
Odpisz
4 marca 2025, 23:13
@Kemono16: Ojciec trzymał się jeszcze wtedy
Ze mną może być gorzej...
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2025, 23:14
@Dexter_Ward: Tia?to co ja mam powiedzieć jak Ojciec nawet nie łysiał💀i miał włosy do szyji
Odpisz