@Anantashesha: Mój powód jest taki, że jestem za stary i nie czuję się na siłach ponieść ciężaru wychowania następnego pokolenia w środowisku tworzonym m.in przez takich obłąkańców, jak ty.
🤷🏻
@jbartosik: to jest trochę niezależne odemnie, czasem wena jest by składać tak zdania, że sam Mickiewicz by łxy uronił,a czasem tak E nie idze zrozumieć mej galopującej mysli
Nie jestem już pewien, czy mogę się nazywać istotą ludzką, a ktoś chce, żebym budował przyszłość innych ludzi, gdzie sam nie widzę jej dla samego siebie?!
Komentarze
Odśwież6 marca 2025, 20:55
Jesteśmy.
Dlatego nie mam dzieci.
Odpisz
7 marca 2025, 03:13
@Ekspres_kolbowy: Tak trzymać!
Każdy powód jest dobry żeby nie mieć dzieci.
Odpisz
7 marca 2025, 16:20
@Anantashesha: dzieci Cię zminusowały
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2025, 17:07
@Anantashesha: Mój powód jest taki, że jestem za stary i nie czuję się na siłach ponieść ciężaru wychowania następnego pokolenia w środowisku tworzonym m.in przez takich obłąkańców, jak ty.
🤷🏻
Odpisz
7 marca 2025, 18:04
@Ekspres_kolbowy: I jakież to środowisko tworzą tacy 'obłąkańcy' jak ja, hmm?
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2025, 08:26
Nieraz zazdroszczę tym którzy już odeszli ,ale pewnie każdy z nas miał taki moment w życiu gdy chciał nie istnieć
Odpisz
7 marca 2025, 08:42
@Adix174: Chyba po prostu masz depresję
Odpisz
7 marca 2025, 08:45
@Obietnica_12: aktualnie tak nie myślę,tylko w ciężkich momentach tak miałem
Odpisz
7 marca 2025, 03:11
Lękam się o przyszłość tego kraju i całego świata.
Odpisz
7 marca 2025, 04:14
@Anantashesha: Nie ma przyszłości. Ja już tylko czekam aż zacznie brakować dostaw czegokolwiek.
Odpisz
7 marca 2025, 04:24
@Figarus: Też prawda...
Odpisz
5 marca 2025, 14:49
Bardziej to można się bać jak świat będzie wyglądać jak gen alfa dorośnie
Odpisz
5 marca 2025, 15:03
@P0lakz:
Odpisz
5 marca 2025, 15:09
@P0lakz: czerwone za prawdę f (ja też jestem gen alpha D:
Odpisz
5 marca 2025, 15:23
tylko nie wszystkie jednostkiz. Tego tłumu są glupie
Odpisz
5 marca 2025, 15:27
@P0lakz:
Odpisz
5 marca 2025, 15:41
Zoomer 🤣🤣🤣👉👉👉
Odpisz
5 marca 2025, 16:11
@Alfa7: tak, posiadam umiejętność składania zdań w sposób niezwykle interesujacy
Odpisz
5 marca 2025, 16:42
@P0lakz: serio? ciekawości w twej składni nie zauważyłem
Odpisz
5 marca 2025, 18:06
@jbartosik: to jest trochę niezależne odemnie, czasem wena jest by składać tak zdania, że sam Mickiewicz by łxy uronił,a czasem tak E nie idze zrozumieć mej galopującej mysli
Odpisz
5 marca 2025, 19:10
@P0lakz: myśl jaką chciałeś przekazać rozumiem
Odpisz
6 marca 2025, 22:31
@P0lakz: doslownie,
wysyp dzieci genu beta i moze niewielka czesc alfa rodzi się fizycznie upośledzona
Odpisz
6 marca 2025, 22:49
@JoexMama: Ty, ty, ty
Odpisz
7 marca 2025, 03:11
@P0lakz: No to już jest tak boomerskie że ja pi*rdolę
Odpisz
6 marca 2025, 21:13
Nie jestem już pewien, czy mogę się nazywać istotą ludzką, a ktoś chce, żebym budował przyszłość innych ludzi, gdzie sam nie widzę jej dla samego siebie?!
Odpisz