Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Brawo za czujność!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Deal życia
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2017, 20:32
A co jeśli to jest MUR porośnięty roślinami i wygląda jak żywopłot?
Odpisz
24 lutego 2017, 22:52
Odpisz
23 grudnia 2015, 13:03
no wiecie no no no w żywopłocie no jest nokia no z bidronki no xD
Odpisz
19 sierpnia 2014, 18:11
logika GTA... ehh tak samo nie logiczne jest że ktoś strzelił ci w głowę ale przeżyłeś...
BO MIAŁEŚ KAMIZELKĘ!!!!!!!! *0*
Odpisz
26 sierpnia 2015, 14:24
@jaccku321: KAMIZELKA NA ŁEB WOW MOGĘ JEDNĄ? :-D
Odpisz
27 sierpnia 2015, 17:36
@Predator_PL: Prsz, pisiont groszy się należy
PS: ODBLOKOWALI MI KONTO o.O WRESZCIE!!!
Odpisz
16 sierpnia 2014, 11:33
Murek obrośnięty rośliną. :|
Odpisz
20 sierpnia 2014, 14:00
@Jurek_Kiler: Miałem to napisać agrrrr....
Odpisz
19 sierpnia 2014, 18:13
WIEM! ROZKMINIŁEM TĄ LOGIKĘ GTA! żywopłot się nie rozwala bo...
...W NIM JEST UKRYTA NOKIA!!!! xD
Odpisz
19 sierpnia 2014, 19:08
@jaccku321: Raczej NOKIE !!
Odpisz
19 sierpnia 2014, 14:41
Bo żywopłot jest gruby a bramka z żelaza jest cienka i słabo się trzyma xDDDDD
Odpisz
19 sierpnia 2014, 15:41
@Flawless: co ty p...? Furtki metalowe najczęściej trzymają się podłoża, np. betonu. Żywopłot to zbitek liści i gałęzi.
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2014, 17:46
@Agent00Kurczak: ...Chodzi mi o gta 4
Odpisz
19 sierpnia 2014, 16:28
A logika płotów w CS:GO i TF2? To samo ;-;
Odpisz
19 sierpnia 2014, 15:31
Pamiętajcie o drewnianych słupach które są twardsze od metalowych pewnie na koniec świata one jako jedyne przetrwają
Odpisz
19 sierpnia 2014, 13:53
Mam GTA IV i powszystkim da się przejechać tylko nie po zywopłotach
:D
Odpisz
19 sierpnia 2014, 14:54
@jaceklol1: tak jest w każdym gta które jest w 3D jedynie w San Andreas w las venturas jest żywopłot przez który da się przejechać
Odpisz
19 sierpnia 2014, 15:09
@bylejakbylegdzie: wiem !!!
Odpisz
19 sierpnia 2014, 14:37
Ni chua
Odpisz
19 sierpnia 2014, 13:49
true story
Odpisz
19 sierpnia 2014, 13:41
logika gta
Odpisz
19 sierpnia 2014, 13:37
To je amelinium tego nie popsuje!!!!
Odpisz
16 sierpnia 2014, 10:11
Ah ten NFS ahh
Odpisz
16 sierpnia 2014, 10:45
@CytrynowaGruszka: To gta 4...
Odpisz
16 sierpnia 2014, 11:35
@kacper414: Oj tam oj tam logika ta sama :P
Odpisz
26 sierpnia 2015, 14:25
@CytrynowaGruszka: je**i. się w łeb
Odpisz