Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Północne Węgry
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2025, 18:17
Uwielbiam wychodzić do szkoły o 6:30 i potem łazić po mieście w kurtce
Odpisz
10 marca 2025, 11:43
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2025, 16:49
U mnie 16 stopni
Odpisz
6 marca 2025, 15:34
U mnie w tej chwili jest 17 stopni
Odpisz
6 marca 2025, 15:18
Odpisz
6 marca 2025, 15:15
Nareszcie koniec tej zimy.
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2025, 14:59
Nie rel u mnie jest 18 stopni
Odpisz
6 marca 2025, 14:37
Co ty pierdzielisz? U mnie jest 20
Odpisz
6 marca 2025, 00:41
No i w końcu wiosenne temperatury, długo na to czekałem
Odpisz
5 marca 2025, 18:47
Gdzie ty mieszkasz, u mnie jest 18
Odpisz
5 marca 2025, 22:19
@Talerz: w Wielkopolsce było 8
Odpisz
5 marca 2025, 19:51
8 stopni to wystarczająco aby lekko się ubrać
Odpisz
5 marca 2025, 18:55
Widziałem człowieka w sandałach, ktoś już wziął sobie wiosnę do serca
Odpisz
5 marca 2025, 18:44
bocianen machen
Odpisz
5 marca 2025, 18:31
Wolę, jak jest zimno, bsz.
Odpisz
5 marca 2025, 18:34
@rumcajschr:
Odpisz
5 marca 2025, 18:36
@Danteusz: To ja! 😱
Odpisz
5 marca 2025, 18:35
mi tam zimno pasuje
Odpisz