wiem nikt nie pytał ale tak samo jest z nagrywaniem filmów na yt
nagrywasz potem musisz obejrzeć go całego znając wszystko co i jak potem odpalasz program do montażu i dodajesz przejścia nie przejścia zastanawiasz się co dodać, renderujesz jeszcze raz musisz obejrzyć film zobaczyć czy wszystko jest git potem musisz jeśli nie masz pomysłu na miniaturkę to znaleść odpowiednią klatkę w tym filmie i ją obrobisz, niby ci się to wszystko podoba ale gdy znając nagranie 3-4 razy masz je obejrzeć to serio idzie oszaleć
To jak malarz, który po namalowaniu obrazu stwierdza, że jest ch*jowy, a on sam jest porażką i powinien się zabić, bo nigdy nie dorówna da Vinciemu czy innemu Matejce
Komentarze
Odśwież13 marca 2025, 23:43
Dziwne. Ja mam dłuuugo bekę z własnych żartów.
Odpisz
13 marca 2025, 22:54
wiem nikt nie pytał ale tak samo jest z nagrywaniem filmów na yt
nagrywasz potem musisz obejrzeć go całego znając wszystko co i jak potem odpalasz program do montażu i dodajesz przejścia nie przejścia zastanawiasz się co dodać, renderujesz jeszcze raz musisz obejrzyć film zobaczyć czy wszystko jest git potem musisz jeśli nie masz pomysłu na miniaturkę to znaleść odpowiednią klatkę w tym filmie i ją obrobisz, niby ci się to wszystko podoba ale gdy znając nagranie 3-4 razy masz je obejrzeć to serio idzie oszaleć
Odpisz
6 marca 2025, 10:25
To jak malarz, który po namalowaniu obrazu stwierdza, że jest ch*jowy, a on sam jest porażką i powinien się zabić, bo nigdy nie dorówna da Vinciemu czy innemu Matejce
Odpisz
6 marca 2025, 10:27
@rumcajschr: czytam twój komentarz 3 raz i dalej nie rozumiem ale buja
Odpisz
6 marca 2025, 10:28
@pancerny_jejak: Mówi nie ironicznie?
Odpisz
13 marca 2025, 14:22
@Dexter_Ward: nieironicznie*, bo to przymiotnik
Odpisz
13 marca 2025, 14:17
Nie ma takiego mema, no, chyba że możemy memem nazwać człowieka/użytkownika. Wtedy pojawiają się nowe możliwości.
Odpisz